НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

23.12.2018

Засідання Правління Національної Спілки композиторів України відбулося 14 грудня 2018 року »»»18.12.2018

КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРОШУЮТЬ... Свій день народження – шість років від дня заснування – Запорізький обласний Осередок НСКУ відзначив двома подіями. По-перше, це поява збірки про ЗОО НСКУ, яка вийшла з друку у травні цього року. Ініціатором та автором цієї праці була голова осередку, заслужений діяч »»»04.10.2018

Поздоровляємо композитора ЩЕТИНСЬКОГО Олександра Степановича з отриманням Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS INTER PARES – 2018 за книгу »»»22.09.2018

Як завжди, у дні мальовничої київської осені, на старті - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ" з вагомим номером 29. Саме стільки років столична публіка і гості нашого міста з нетерпінням чекають і радо наповнюють концертні зали Києва, щоб поринути »»»09.06.2018

НОВИНИ З РЕГІОНІВ. Протягом 15 років силами провідних музикантів Закарпаття, України, Словаччини, Угорщини було створено, без перебільшення, унікальне багатотомне музичне видання - три випуски наукової збірки «Професійна музична культура Закарпаття: етапи становлення» (Ужгород, видавництво «Карпати», 2005. 2010. 2016 рр.). У 3-х випусках наукової збірки «Професійна музична »»»Всі новини »

ЮРІНА ЛЮДМИЛА ЄГОРІВНА

Композитор

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Народилась 16 січня 1962 року в Узині, Київська область (Україна).

Закінчила Київське музичне училище ім. Р.М.Глієра за фахом "фортепіано" (1981), Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського (нині Національна музична академія України) за фахом "композиція" (1990) та асистентуру-стажування (1998) у проф. Є.Ф.Станковича.

Відвідувала майстер-курси таких провідних музикантів сучасності, як П.-Г.Діттріх, І.Ардітті, Г.Цапф, Ґ.Штеблер, Ж.Дюран (Райнсберґ, Німеччина) та Г.Ляхенман і В.Рім (Дрезден, Німеччина).

У 1990-1992 роках завідувала музичною частиною театрів-студій "Коло" та "Арс" у Києві. З 1993 року є членом Оргкомітету та координатором проектів "Міжнародного Форуму молодих композиторів" (Київ, Україна).
У 1997 році була артистичним директором фестивалю сучасного українського мистецтва "Мета-Арт" (Київ, Україна). З 1995 року викладає на кафедрі композиції у Національній музичній академії України (композиція, оркестрування). У 1999 році була композитором-гостем флейтового майстер-курсу в Райнсберзькій музичній академії (Німеччина).

Отримувала стипендії для творчих перебувань: Шраян-стипендію (Шраян, Німеччина, 1998); перебування в Експериментальній електронній студії Південно-Східного Радіо Німеччини від Фундації Гайнріха Штробеля (Фрайбурґ, 1999); та стипендію Міністерства науки і мистецтв Баден-Вюртемберґу (Баден-Баден, Німеччина, 2001). У 1999 році її ім'я було внесено до довідника "Життя славетних" Американського біографічного інституту (Делавар, США).

Брала участь у багатьох українських та міжнародних фестивалях; її твори виконуються в Україні, Італії, Молдові, Монголії, Німеччині, Польщі, Фінляндії та ін. Активно співпрацює з відомими німецькими виконавцями, серед яких піаніст В.Баро, віолончеліст Ф.Гауверкі, ансамбль Timbre Actuel та ін.

Записи її музики випущено на компакт-диску "Два дні й дві ночі нової музики: Фестивалі 1998-2000" та записано на радіо "Deutsche Welle" (Німеччина), Канадським радіо та Українською Національною Телерадіокомпанією. Має друком низку творів у видавництвах "Музична Україна" та "Frederick Harris Publishing Music" (Канада).

Лауреат Премії ім.Б.М.Лятошинського (2008)


Членкиня Національної спілки композиторів України, Асоціації Нова Музика (Української секції Міжнародного товариства сучасної музики/ISCM) та асоціації Музика Феміна Мюнхен (Німеччина).

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія 

Контакти:

ЮРІНА
Людмила Єгорівна

вул. Метрологічна, 8, кв.35
Київ-143
Україна

Тел.: +38 (044) 522-59-43

E-mail: ludmyur@public.icyb.kiev.ua;

            yurina4@hotmail.com


http://www.ludmilayurina.com