НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

02.04.2019

Перше в цьому році засідання Правління НСКУ відбулося 25 березня. На початку засідання за сумною традицією члени Правління вшанували пам’ять колег, які нещодавно відійшли у інші світи: музикознавця Івахненко Лідії Яківни (померла 11 лютого 2019 року на 92-му році життя) та композитора, народного артиста України, академіка НАМУ, професора НМАУ Колодуба Левка Миколайовича (помер 23 лютого 2019 року на 89-му році життя). Переходячи до порядку денного, Голова НСКУ І.В.Щербаков та Відповідальний секретар НСКУ Т.С.Невінчана проінформували про поточні  »»»23.12.2018

Засідання Правління Національної Спілки композиторів України відбулося 14 грудня 2018 року »»»18.12.2018

КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРОШУЮТЬ... Свій день народження – шість років від дня заснування – Запорізький обласний Осередок НСКУ відзначив двома подіями. По-перше, це поява збірки про ЗОО НСКУ, яка вийшла з друку у травні цього року. Ініціатором та автором цієї праці була голова осередку, заслужений діяч »»»04.10.2018

Поздоровляємо композитора ЩЕТИНСЬКОГО Олександра Степановича з отриманням Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS INTER PARES – 2018 за книгу »»»22.09.2018

Як завжди, у дні мальовничої київської осені, на старті - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ" з вагомим номером 29. Саме стільки років столична публіка і гості нашого міста з нетерпінням чекають і радо наповнюють концертні зали Києва, щоб поринути »»»Всі новини »

НОВИНИ

08.05.2013В Одесі з успіхом пройшов, як завжди - цікаво та різноманітно, - ХІХ Міжнародний  фестиваль "Два дні - дві ночі нової музики". Прозвучали твори композиторів з 27  країн світу. Географія фестивалю цього року була розширена новими країнами-учасниками - Кореєю, Туреччиною та Бразилією.
Буклет фестивалю
Музика України цього разу була представлена, як ніколи, широко: у виконанні  відомих українських та зарубіжних виконавців слухачі мали можливість почути твори  українських композиторів різних поколінь - від живого класика сучасної музики  Є.Станковича – до наймолодших шукачів „нової реальності” О. Шмурака, І.Пахоти,  А.Чібалашвілі, від вже маститих К.Цепколенко, І.Щербакова, Г.Гаврилець, І.Алексійчук, Ю.Гомельської – до З.Алмаші, Б.Кривопуста, які ще молоді за віком,  але зрілі за творчими надбаннями.

З першими відгуками у пресі Ви можете познайомитися за посиланням:
http://day.kiev.ua/uk/article/kultura/2-dni-2-nochi-novoyi-muziki - (стаття Світлани  АГРЕСТ-КОРОТКОВОЇ та Лесі ОЛІЙНИК).

Докладне висвітлення подій фестивалю "2Д2Н нової музики" - в газеті "Українська  культура" та часописі "Музика".

Пропонуємо Вам поринути в творчу атмосферу фестивалю у ФОТОРЕПОРТАЖІ  "2Д2Н-2013" фотомайстрів Олександра ВОРОПАЄВА та Віталія ПІНКА.


Інф. НСКУ