НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

23.12.2018

Засідання Правління Національної Спілки композиторів України відбулося 14 грудня 2018 року »»»18.12.2018

КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРОШУЮТЬ... Свій день народження – шість років від дня заснування – Запорізький обласний Осередок НСКУ відзначив двома подіями. По-перше, це поява збірки про ЗОО НСКУ, яка вийшла з друку у травні цього року. Ініціатором та автором цієї праці була голова осередку, заслужений діяч »»»04.10.2018

Поздоровляємо композитора ЩЕТИНСЬКОГО Олександра Степановича з отриманням Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS INTER PARES – 2018 за книгу »»»22.09.2018

Як завжди, у дні мальовничої київської осені, на старті - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ" з вагомим номером 29. Саме стільки років столична публіка і гості нашого міста з нетерпінням чекають і радо наповнюють концертні зали Києва, щоб поринути »»»09.06.2018

НОВИНИ З РЕГІОНІВ. Протягом 15 років силами провідних музикантів Закарпаття, України, Словаччини, Угорщини було створено, без перебільшення, унікальне багатотомне музичне видання - три випуски наукової збірки «Професійна музична культура Закарпаття: етапи становлення» (Ужгород, видавництво «Карпати», 2005. 2010. 2016 рр.). У 3-х випусках наукової збірки «Професійна музична »»»Всі новини »

НОВИНИ

08.05.2013В Одесі з успіхом пройшов, як завжди - цікаво та різноманітно, - ХІХ Міжнародний  фестиваль "Два дні - дві ночі нової музики". Прозвучали твори композиторів з 27  країн світу. Географія фестивалю цього року була розширена новими країнами-учасниками - Кореєю, Туреччиною та Бразилією.
Буклет фестивалю
Музика України цього разу була представлена, як ніколи, широко: у виконанні  відомих українських та зарубіжних виконавців слухачі мали можливість почути твори  українських композиторів різних поколінь - від живого класика сучасної музики  Є.Станковича – до наймолодших шукачів „нової реальності” О. Шмурака, І.Пахоти,  А.Чібалашвілі, від вже маститих К.Цепколенко, І.Щербакова, Г.Гаврилець, І.Алексійчук, Ю.Гомельської – до З.Алмаші, Б.Кривопуста, які ще молоді за віком,  але зрілі за творчими надбаннями.

З першими відгуками у пресі Ви можете познайомитися за посиланням:
http://day.kiev.ua/uk/article/kultura/2-dni-2-nochi-novoyi-muziki - (стаття Світлани  АГРЕСТ-КОРОТКОВОЇ та Лесі ОЛІЙНИК).

Докладне висвітлення подій фестивалю "2Д2Н нової музики" - в газеті "Українська  культура" та часописі "Музика".

Пропонуємо Вам поринути в творчу атмосферу фестивалю у ФОТОРЕПОРТАЖІ  "2Д2Н-2013" фотомайстрів Олександра ВОРОПАЄВА та Віталія ПІНКА.


Інф. НСКУ