НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

02.04.2019

Перше в цьому році засідання Правління НСКУ відбулося 25 березня. На початку засідання за сумною традицією члени Правління вшанували пам’ять колег, які нещодавно відійшли у інші світи: музикознавця Івахненко Лідії Яківни (померла 11 лютого 2019 року на 92-му році життя) та композитора, народного артиста України, академіка НАМУ, професора НМАУ Колодуба Левка Миколайовича (помер 23 лютого 2019 року на 89-му році життя). Переходячи до порядку денного, Голова НСКУ І.В.Щербаков та Відповідальний секретар НСКУ Т.С.Невінчана проінформували про поточні  »»»23.12.2018

Засідання Правління Національної Спілки композиторів України відбулося 14 грудня 2018 року »»»18.12.2018

КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРОШУЮТЬ... Свій день народження – шість років від дня заснування – Запорізький обласний Осередок НСКУ відзначив двома подіями. По-перше, це поява збірки про ЗОО НСКУ, яка вийшла з друку у травні цього року. Ініціатором та автором цієї праці була голова осередку, заслужений діяч »»»04.10.2018

Поздоровляємо композитора ЩЕТИНСЬКОГО Олександра Степановича з отриманням Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS INTER PARES – 2018 за книгу »»»22.09.2018

Як завжди, у дні мальовничої київської осені, на старті - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ" з вагомим номером 29. Саме стільки років столична публіка і гості нашого міста з нетерпінням чекають і радо наповнюють концертні зали Києва, щоб поринути »»»Всі новини »

Н О В И Н И

05.06.2011

В севастопольской музыкальной школе №5 30 мая 2011 г.состоялся третий ежегодный Концерт-фестиваль "Звуки музыки", организованный Крымской организацией НСКУ. Цель фестиваля - представить широкой публике произведения украинских и крымских композиторов для детей. Исполнителями были ученики музыкальных школ»»»

25.05.2011

Недільний травневий день для полтавців був ознаменований не тільки гомінким "парадом наречених". У камерній залі Полтавського педуніверситету ім. В.Короленка відбулася подія, знакова для музичної культури Полтави і, я впевнена, України. Авторський концерт композитора, члена Національної Спілки Композиторів України, Юлії Корженко презентував постать непересічного музиканта і щирої громадянки. Гасло концерту "Україна моя, солов'їна", і присвячення його 20-й річниці Незалежності України - якнайкраще віддзеркалило дух музично-поетичного дійства, щиру, підсвідомо глибоку любов до рідного краю. Концерт був представлений у рамках проекту Молодіжного Музичного »»»

23.05.2011

12 травня 2011 року у залі Харківської обласної філармонії відбувся ювілейний авторський концерт композитора Ірини Костромітіної. У програмі представлено вокальну музику широкого стильового та жанрового діапазону. Прозвучали романси, ліричні пісні, арії, пісні для дітей, блюзові, джазові композиції на тексти Ренати Мухи, Анатолія Житницького, Ніни Супруненко, Наталії Данильченко, Костянтина Гончара, Геннадія »»»

30.04.2011

“Viva Percussion!” - Таку назву можна дати 17-му міжнародному фестивалю “Два дні й дві ночі нової музики”, який кілька днів тому завершився в Одесі. І не тому, що не було іншої музики, а тому, що цей розділ фестивалю вийшов найфундаментальнішим і найяскравішим. Думаю, пояснюється це не тільки професійною спеціалізацією Президента фестивалю Бернгарда Вульфа – професора Фрайбургського музичного університету та арт-директора Фрайбургського ансамблю перкусії, а й тим, що від другої половини ХХ століття поступово і невпинно перкусійні композиції та професійні перкусійні колективи набувають все більшої питомої ваги у світовій сучасній музичній культурі. Чи могли уявити Едгар Варез та Джон Кейдж, фундатори самодостатньої професійної сольної перкусійної музики, що в ХХІ ст. в невідомій їм Україні, в славному місті Одесі знайдуть »»»

21.04.2011

Одеські композиторки Кармелла Цепколенко і Юлія Гомельська прийняли участь у щорічному Міжнародному Всесвітньому фестивалі Міжнародної спілки сучасної музики (International Society of Contemporary Music - ISCM), що в 2011 році відбувся у Загребі (Хорватія) з 10-15 квітня. ISCM - Міжнародне суспільство сучасної музики (www.iscm.org), засноване в 1922 у Зальцбурзі, складається з національних секцій більш ніж п'ятдесяти»»»

20.04.2011

Известный французский виолончелист и композитор Доминик де Вильенкур снова посетил Крым. 15 апреля 2011 года в Севастопольском центре культуры и искусств прошёл концерт виолончельной музыки под названием "Композиция 2011: Вечер премьер", в котором принимали участие Севастопольский оркестр (дирижёр - В. Ким, солисты - Доминик де Вильенкур, Ольга Веселина, Вадим Ларчиков). »»»

20.04.2011

У березні 2011 року у актовій залі Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка відбувся концерт-презентація видання "Спогади про Станіслава Людкевича". Редактором-упорядником цього ошатного, гарного, з великою любов'ю виконаного видання, є вдова композитора Зеновія Штундер, кандидат мистецтвознавства, професор, Лауреат премії ім.М.Лисенка. На зустріч-презентацію завітали викладачі та студенти ДДПУ ім.І.Франка та музичного училища ім.Василя Барвінського, поцінувачі творчості митця, представники місцевої інтелігенції. Це справді непересічна подія у мистецькому житті нашого міста, адже вперше дрогобичани мали змогу»»»

12.04.2011

31 березня у Великій залі Харківського Національного Університету мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся авторський концерт заслуженого діяча мистецтв України композитора Людмили ШУКАЙЛО. Цікаво, що всі твори були виконані студентами та випускниками професора кафедри спеціального фортепіано Харківського Університету мистецтв Валентини Федорівни Шукайло - лауреатами »»»

06.04.2011

Одним із найяскравіших серед мистецьких подій, якими порадував полтавців останній тиждень березня, став фестиваль класичної і сучасної української музики, що приурочений до річниці народження класика української музики М.В.Лисенка. Концерти фестивалю стали відповідальним оглядом рівня музичної творчості на Полтавщині - батьківщині славетного композитора, масштабна і багатогранна постать якого вкотре привернула увагу і відкрилася новими гранями, примусила відчути значущість внеску музиканта в культуру України, перспективність його ідей. Фестиваль класичної і сучасної української музики проходив під гаслом "Дні Миколи Лисенка »»»

02.04.2011

У Дніпропетровському академічному театрі опери і балету 26 і 27 березня відбулася ще одна грандіозна подія. Ми знову зустрілися з живим українським класиком Євгеном Федоровичем Станковичем, з його черговим шедевром - фольклорним дійством "Колиска життя". Це дійство - не що інше, як його »»»