НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

22.10.2017

Поздоровляємо музикознавця Юдкіна-Ріпуна Ігоря Миколайовича з отриманням Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS INTER PARES - 2017 за книгу «Aphoristic Foundations of Dramatic and Lyrical Poetry” Дослідження Ігоря Юдкіна-Ріпуна – одне з найяскравіших і, без перебільшення, унікальних явищ в українському музикознавстві. Воно є не тільки фундаментальним дослідженням обраного предмету, але й  »»»



20.09.2017

Як завжди, у дні мальовничої київської осені, на старті - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ" з вагомим номером 28. Саме стільки років столична публіка і гості нашого міста з нетерпінням чекають і  »»»



08.06.2017

В КИЄВІ РОЗПОЧАЛИСЯ КОНЦЕРТИ XХVII Міжнародного фестивалю "Музичні прем"єри сезону" »»»



27.05.2017

У ДРОГОБИЧІ ВІДБУВСЯ КОНКУРС ЮНИХ МУЗИКАНТІВ "ФРАНКОВЕ ПІДГІРЯ". У місті Дрогобич на Львівщині вдбувся ІІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів "Франкове Підгіря". Чотири дні копіткої та цікавої роботи (29.04 - 02.05.2017 р.) підтвердили високий рівень цього змагання, його унікальну своєрідність.  »»»



21.05.2017

Своє 60-річчя відсвяткував відомий закарпатський композитор Віктор ТЕЛИЧКО. З нагоди ювілею 16 травня 2017 р. в Закарпатській обласній філармонії відбувся його авторський концерт. Талановитий ужгородець присвятив музиці більше півсторіччя, а своєю діяльністю звеличує і популяризує Закарпаття на всеукраїнському та світовому рівнях. Віктор Теличко багатогранний митець – піаніст, педагог, Голова Закарпатського осередку Національної спілки композиторів України, музично-громадський »»»



Всі новини »

СПИСОК ДЕЛЕГАТІВ ХІІІ З"ЇЗДУ НСКУ




ДЕЛЕГАТИ 

ХІІІ з”їзду

Національної Спілки композиторів України

(обласні організації та осередки)



Київська організація НСКУ



1. АЛЕКСІЙЧУК Ірина Борисівна
2. АЛМАШІ Золтан Гаврилович
3. БЕЗБОРОДЬКО Олег Анатолійович
4. БОНДАРЕНКО Тетяна Олександрівна
5. БУТУК Альбіна Іванівна
6. ГАВРИЛЕЦЬ Анна Олексіївна
7. ГЕРАСИМОВА-ПЕРСИДСЬКА Ніна Олександрівна
8. ГОДЗЯЦЬКИЙ Віталій Олексійович
9. ГОЛИНСЬКА Ольга Арсеніївна
10. ГРИЦА Софія Йосипівна
11. ДЕНИСЕНКО Марина Геннадіївна
12. ДИЧКО Леся Василівна
13. ЗАГАЙКЕВИЧ Алла Леонідівна
14. ЗАЖИТЬКО Сергій Іванович
15. ЗІНЬКЕВИЧ Олена Сергіївна
16. ІЩЕНКО Юрій Якович
17. КАЛЕНИЧЕНКО Анатолій Павлович
18. КИРЕЙКО Віталій Дмитрович
19. КОЛОДУБ Левко Миколайович
20. КОПИЦЯ Маріанна Давидівна
21. КОСТІН Олександр Васильович
22. КРИВОПУСТ Богдан Леонідович
23. КРУТИКОВ Святослав Леонтійович
24. КУЗИК Валенина Володимирівна
25. ЛЯШЕНКО Геннадій Іванович
26. НЕБЕСНИЙ Іван Васильович
27. НЕВІНЧАНА Тамара Сергіївна
28. ОЛІЙНИК Леся Степанівна
29. ПІЛЮТИКОВ Сергій Юрійович
30. РОЖОК Володимир Іванович
31. САСЬКО Геннадій Михайлович
32. СИЛЬВЕСТРОВ Валентин Васильович
33. СІКОРСЬКА Ірина Михайлівна
34. СТАНКОВИЧ Євген Федорович
35. СТЕПАНЕНКО Михайло Борисович
36. СТЕПАНЧЕНКО Галина Василівна
37. СТЕПУРКО Віктор Іванович
38. СЮТА Богдан Омелянович
39. ТАРАНЕНКО Іван Іванович
40. ТАРАНЧЕНКО Олена Георгіївна
41. ФІЛЬЦ Богдана Михайлівна
42. ЧЕКАН Юрій Іванович
43. ЧЕМБЕРЖІ Михайло Іванович
44. ЧЕРКАШИНА-ГУБАРЕНКО Марина Романівна
45. ШАМОНІН Олександр Геннадійович
46. ШЕВЧЕНКО Юрій Валентинович
47. ШУХ Михайло Аркадійович
48. ЩЕРБАКОВ Ігор Володимирович
49. ЩЕТИНСЬКИЙ Олександр Степанович
50. ЩИРИЦЯ Дмитро Олексійович
51. ЮРІНА Людмила Єгорівна

Харківська організація НСКУ


1. АЛЖНЄВ Юрій Борисович
2. ГАЙДЕНКО Анатолій Павлович
3. ГАЙДЕНКО Ігор Анатолійович
4. ГАНЗБУРГ Григорій Ізраїльович
5. ДРОБ”ЯЗГІНА Валентина Іванівна
6. МУЖЧИЛЬ Віктор Степанович
7. ПТУШКІН Володимир Михайлович
8. РОЩЕНКО Олена Георгіївна
9. СТЕЦЮН Микола Григорович
10. ХМЕЛЬНИЦЬКА Тетяна Георгіївна

Львівська організація НСКУ


1. КАМІНСЬКИЙ Віктор Євстахійович
2. КИЯНОВСЬКА Любов Олександрівна
3. КОЗАРЕНКО Олександр Володимирович
4. ЛАНЮК Юрій Євгенович
5. СКОРИК Мирослав Михайлович
6. ФРОЛЯК Богдана Олексіївна
7. ШАРІФОВ Юрій Багірович

Одеська організація НСКУ


1. БЕЗУГЛОВ Микола Миколайович
2. ГОМЕЛЬСЬКА Юлія Олександрівна
3. МІРОШНИЧЕНКО Світлана Володимирівна
4. ПОЛЬОВИЙ Олег Григорович
5. СОКОЛ Олександр Вікторович
6. ТОМЛЬОНОВА Олена Святославівна
7. ЦЕПКОЛЕНКО Кармела Семенівна

 

Донецька організація НСКУ


1. МАМОНОВ Сергій Олексійович
2. ПЕТРИЧЕНКО Євген Володимирович
3. СКРИПНИК Олексій Вікторович
4. ТУКОВА Тетяна Валентинівна

Дніпропетровська організація НСКУ


1. БОЄВА Наталія Іванівна
2. НЕЖИГАЙ Олександр Миколайович
3. САВЕНКО Дмитро Олександрович
4. ХАЗОВА Ганна Геннадіївна
5. ЩИТОВА Світлана Анатоліївна

Кримська організація НСКУ


1. АМЕДОВ Назім Іслямович
2. МАТВЄЄВ Андрій Вікторович
3. ПРОНІНА Наталія Вікторівна
4. ТЕРЕЩЕНКО Андрій Миколайович
5. ХАЛІТОВА Мерзіє Ібрагимівна

Івано-Франківська організація НСКУ


1. ДУТЧАК Віолетта Григорівна
2. МАНИК Віталій Юрійович
3. ТОЛОШНЯК Наталія Анатоліївна
4. ШИПТУР Богдан Васильович

Закарпатська організація НСКУ


1. ГАЙДУК Василь Михайлович
2. МОКАНУ Людмила Михайлівна
3. ТЕЛИЧКО Віктор Федорович

Дрогобицька організація НСКУ


1. ГРАБОВСЬКИЙ Володимир Семенович
2. ЛАСТОВЕЦЬКИЙ Микола Адамович
3. ФІЛОНЕНКО Людомир Павлович

Полтавський осередок НСКУ


1. ОСКОМЕНКО-ПАРУЛАВА Тамара Георгіївна
2. ПОЛЯНСЬКА Галина Миколаївна

Волинський осередок НСКУ

1. ТИМОЖИНСЬКИЙ Віктор Анатолійович

Миколаївський осередок НСКУ

1. ТАГАНОВ Олег Миколайович

Луганський осередок НСКУ


1. ТУРНЄЄВ Сергій Петрович
2. МИХАЛЬОВА Євгенія Яківна


 

НАГОРУ