НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

26.04.2016

В ОДЕСІ З УСПІХОМ ПРОЙШОВ, ЯК ЗАВЖДИ - ЦІКАВО І РІЗНОМАНІТНО, - ХХІІ міжнародний фестиваль «ДВА ДНІ І ДВІ НОЧІ НОВОЇ МУЗИКИ». Цей щорічний мистецький форум є одним із найвідоміших світових майданчиків для презентації сучасної музичної творчості. В організаторів не виникало навіть сумніву щодо »»»02.04.2016

На цьому тижні в Києві розпочинається XIV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ МУЗИКИ МОЛОДИХ – культурно-мистецька акція, що проводиться за підтримки Міністерства культури України та Національної Спілки композиторів України з метою сприяння розвитку сучасного українського молодіжного академічного музичного мистецтва. Вже третє десятиліття ФОРУМ МУЗИКИ МОЛОДИХ »»»22.03.2016

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ доводить до відома музичної спільноти про заснування Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS UNTER PARES (ПЕРШИЙ СЕРЕД РІВНИХ). Основна мета Премії – сприяти розвитку українського музикознавства, привернути до нього увагу суспільства, підвищити його значущість, підтримати талановитих  »»»13.12.2015

В Києві завершив роботу ХІУ З"їзд Національної Спілки композиторів України. В роботі З"їзду взяли участь понад 80 делегатів - представників 15 регіональних організацій Спілки. З"їзд розпочався біля Будинку НСКУ по вулиці Пушкінській, 32 з ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОЇ АКЦІЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ НЕПОКОРИ (відео) з метою привернути увагу громадськості до проблем виживання українського мистецтва і культури, що загострилися останнім часом через деструктивні й непрофесійні дії нинішньої влади в галузі культурної політики держави. Цей вихід видатних і відомих в світі  »»»01.12.2015

Шановне панство! 8 грудня о 19:00 у Великому залі Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбудеться КОНЦЕРТ до 120-річчя Бориса Лятошинського. У програмі: Концерт для фортепіано з оркестром «Слов’янський» та Симфонія №3 (перша редакція) Участь беруть: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАСЛУЖЕНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ  »»»Всі новини »

ГНАТОВСЬКА ОЛЕНА БОРИСІВНА

(1949 - 2007)

Композитор

 

 

Гнатовська Олена Борисівна - 1949 року народження, викладач, композитор, піаніст, закінчила Харківський інститут мистецтв ім.І.П.Котляревського за фахом фортепіано у класі Гельфгата Г.Л. у 1974 році, за фахом композиції у класі Клебанова Д.Л. у 1979році.
У 1986 році закінчила асистентуру-стажування при Київській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського за фахом композиції у класі професора Іщенка Ю.Я.

З 1984 року Гнатовська О.Б. є членом Спілки композиторів України. Гнатовська О.Б. працювала у Харківському інституті мистецтв ім. І.П.Котляревського на кафедрі загального та спеціалізованого фортепіано.

Творчість О.Гнатовської включає камерно-інструментальні, а також вокальні та симфонічні жанри. Особливе місце у творчості займає фортепіанна музика для дітей (біля 50 творів).

Твори О. Гнатовської виконуються як в Україні так і за її межами: Росія, Ізраїль, США. Гнатовська О.Б. активно веде й громадську діяльність. Довгі роки вона була постійним членом журі на дитячих міжнародних фестивалях російської та польської музики, які проводила дирекція ДМШ №13 разом з управлінням культури Харківської облдержадміністрації та Російським і Польським товариствами.

В листопаді 2007 року композитор Олена Гнатовська раптово пішла з життя.

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія