НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

13.12.2015

В Києві завершив роботу ХІУ З"їзд Національної Спілки композиторів України. В роботі З"їзду взяли участь понад 80 делегатів - представників 15 регіональних організацій Спілки. З"їзд розпочався біля Будинку НСКУ по вулиці Пушкінській, 32 з ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОЇ АКЦІЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ НЕПОКОРИ (відео) з метою привернути увагу громадськості до проблем виживання українського мистецтва і культури, що загострилися останнім часом через деструктивні й непрофесійні дії нинішньої влади в галузі культурної політики держави. Цей вихід видатних і відомих в світі  »»»01.12.2015

Шановне панство! 8 грудня о 19:00 у Великому залі Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбудеться КОНЦЕРТ до 120-річчя Бориса Лятошинського. У програмі: Концерт для фортепіано з оркестром «Слов’янський» та Симфонія №3 (перша редакція) Участь беруть: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАСЛУЖЕНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СИМФОНІЧНИЙ  »»»29.11.2015

УВАГА! За рішенням Правління НСКУ від 30 червня 2015 року у відповідності до Статуту НСКУ 11 грудня 2015 року в Концертній залі НСКУ (Київ, вул.Пушкінська, 32) відбудеться ХІУ з”їзд Національної Спілки композиторів України. Початок роботи - о 10 годині. Правлінням встановлена норма представництва для кожної з організацій НСКУ – 1 делегат від 4-х членів Спілки. У більшості обласних та міських організацій »»»19.11.2015

Сьогодні виповнюється 60 років від дня народження Голови Національної Спілки композиторів України, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, члена-кореспондента Національної музичної академії України, професора ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА ЩЕРБАКОВА. Правління та  »»»13.11.2015

У В А Г А !!! В Концертній залі Національної Спілки композиторів України 27 листопада 2015 року о 15.00 відбудуться З Б О Р И ЧЛЕНІВ КИЇВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НСКУ Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у звітно-виборчих зборах Київської організації Національної Спілки композиторів України, які відбудуться 27 листопада 2015 року (п'ятниця) о 15.00 в залі Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32, 2-й поверх). Порядок денний:  »»»Всі новини »

ГНАТОВСЬКА ОЛЕНА БОРИСІВНА

(1949 - 2007)

Композитор

 

 

Гнатовська Олена Борисівна - 1949 року народження, викладач, композитор, піаніст, закінчила Харківський інститут мистецтв ім.І.П.Котляревського за фахом фортепіано у класі Гельфгата Г.Л. у 1974 році, за фахом композиції у класі Клебанова Д.Л. у 1979році.
У 1986 році закінчила асистентуру-стажування при Київській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського за фахом композиції у класі професора Іщенка Ю.Я.

З 1984 року Гнатовська О.Б. є членом Спілки композиторів України. Гнатовська О.Б. працювала у Харківському інституті мистецтв ім. І.П.Котляревського на кафедрі загального та спеціалізованого фортепіано.

Творчість О.Гнатовської включає камерно-інструментальні, а також вокальні та симфонічні жанри. Особливе місце у творчості займає фортепіанна музика для дітей (біля 50 творів).

Твори О. Гнатовської виконуються як в Україні так і за її межами: Росія, Ізраїль, США. Гнатовська О.Б. активно веде й громадську діяльність. Довгі роки вона була постійним членом журі на дитячих міжнародних фестивалях російської та польської музики, які проводила дирекція ДМШ №13 разом з управлінням культури Харківської облдержадміністрації та Російським і Польським товариствами.

В листопаді 2007 року композитор Олена Гнатовська раптово пішла з життя.

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія