НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2016

ЛЬВІВСЬКІ ПРЕМ"ЄРИ. Зовсім неочікуваною і від того – ще більш цікавою й інтригуючою подією стала організація Львівською спілкою композиторів України та Львівською філармонією фестивалю музики львівських композиторів Львівські прем’єри, що відбувався впродовж чотирьох днів 9 – 13 вересня 2016 р. Вельми вдало був обраний сам модус концертних програм – кожна з них репрезентувала  »»»20.05.2016

За доброю традицією, що триває вже понад чверть століття, щовесни у Києві проходить широко знаний в Україні і світі Міжнародний фестиваль «МУЗИЧНІ ПРЕМ"ЄРИ СЕЗОНУ». Його ініціатор – Київська організація Національної спілки композиторів, проведенню заходів сприяють Міністерство культури України, державні та громадські організації і установи. Цього року головними партнерами XXVІ Міжнародного фестивалю «Музичні прем’єри сезону» крім профільного міністерства виступають Національна спілка композиторів України, Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського та Національна академія мистецтв України, які доклали максимальних зусиль, щоб створити »»»05.05.2016

НОВИНИ З РЕГІОНІВ. Цікава мистецька подія відбулася нещодавно в залі обласної філармонії. Полтавські любителі музики отримали можливість познайомитися з творчістю митця з м. Луганська, члена Національної Спілки композиторів України Костянтина Крепака. Композитор, піаніст, педагог, аранжувальник, пан Крепак, який нині мешкає в Полтаві, запросив слухачів на авторський концерт. Програма концерту, закарбована у назві «Кобзарські вечори», була пронизана українським духом, атмосферою щирих роздумів Митця про долю України. »»»04.05.2016

НОВИНИ З РЕГІОНІВ. Протягом квітня в двох великих містах України відбулися авторські концерти наших колег - у Дніпропетровську звучали твори заслуженого діяча мистецтв України Олександра НЕЖИГАЯ (з нагоди 60-річчя від дня народження) та у Харкові - там дебютували  »»»26.04.2016

В ОДЕСІ З УСПІХОМ ПРОЙШОВ, ЯК ЗАВЖДИ - ЦІКАВО І РІЗНОМАНІТНО, - ХХІІ міжнародний фестиваль «ДВА ДНІ І ДВІ НОЧІ НОВОЇ МУЗИКИ». Цей щорічний мистецький форум є одним із найвідоміших світових майданчиків для презентації сучасної музичної творчості. В організаторів не виникало навіть сумніву щодо »»»Всі новини »

ГНАТОВСЬКА ОЛЕНА БОРИСІВНА

(1949 - 2007)

Композитор

 

 

Гнатовська Олена Борисівна - 1949 року народження, викладач, композитор, піаніст, закінчила Харківський інститут мистецтв ім.І.П.Котляревського за фахом фортепіано у класі Гельфгата Г.Л. у 1974 році, за фахом композиції у класі Клебанова Д.Л. у 1979році.
У 1986 році закінчила асистентуру-стажування при Київській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського за фахом композиції у класі професора Іщенка Ю.Я.

З 1984 року Гнатовська О.Б. є членом Спілки композиторів України. Гнатовська О.Б. працювала у Харківському інституті мистецтв ім. І.П.Котляревського на кафедрі загального та спеціалізованого фортепіано.

Творчість О.Гнатовської включає камерно-інструментальні, а також вокальні та симфонічні жанри. Особливе місце у творчості займає фортепіанна музика для дітей (біля 50 творів).

Твори О. Гнатовської виконуються як в Україні так і за її межами: Росія, Ізраїль, США. Гнатовська О.Б. активно веде й громадську діяльність. Довгі роки вона була постійним членом журі на дитячих міжнародних фестивалях російської та польської музики, які проводила дирекція ДМШ №13 разом з управлінням культури Харківської облдержадміністрації та Російським і Польським товариствами.

В листопаді 2007 року композитор Олена Гнатовська раптово пішла з життя.

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія