НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

03.08.2022

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2022). Продовжується боротьба нашої країни з озвірілим російським агресором. Ідуть запеклі бої за свободу і незалежність, за національні цінності, за культурні надбання України. Зброя митця – творчість, зброя композиторів – їх музика, що піднімає свій голос на захист своєї нездоланної країни. Символічним актом стало відновлення концертних акцій  »»»03.07.2022

КОМПОЗИТОРСЬКИЙ ФРОНТ В УКРАЇНІ І СВІТІ (червень 2022) Червень 2022 року надзвичайно багатий культурними подіями всеукраїнського та світового значення, в яких твори українських композиторів відіграли вельми важливу роль. 2 червня у філармонії міста Жешув (Польща) за ініціативи наших польських друзів відбувся «Вечір солідарності з Українською нацією» за участі Камерного оркестру Львівської національної опери. Прозвучали твори Євгена Станковича, Мирослава Скорика, Михайла Шведа, Ганни Гаврилець, тощо. І в той же день розпочався концертний тур Нідерландами Капели імені Б.М.Лятошинського Національного будинку органної і камерної музики »»»02.06.2022

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ Продовжуються активні дії українських композиторів і виконавців на культурному фронті. Своєю мужньою позицією,своїми творами, що звучать у ці тривожні дні в Україні і не в Україні, наші митці роблять внесок у великий загальний рух народу України до Перемоги. Серед багатьох творчих акцій травня 2022: 1 травня – Українська симфонічна музика прийшла з місією миру до Італії у казкове місто Венеція. Концерт Національного симфонічного оркестру України під  »»»23.04.2022

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. Трагедія українського народу, що нині розігрується на очах у всього світу, не може не викликати співчуття та підвищення інтересу до нашої героїчної нації, до її ментальності, до її історії та культури, в тому числі музичної. В Україні та різних країнах світу проходять концерти на підтримку Збройних сил України, в яких »»»22.04.2022

ПАМ"ЯТАЄМО... Вже два місяці, як російські окупанти нахабно вдерлися на нашу землю, і почалася злочинна, варварська, підступна війна Росії з Україною. Два місяці героїчного подвигу Збройних сил України та всього українського народу, що встали на захист Батьківщини. А ще - два місяці горя і скорботи, нелюдських знущань, втрати близьких людей »»»Всі новини »

ГАРКАВИЙ ОЛЕГ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
КомпозиторOpens internal link in current windowПреса, відгуки | Творчий доробок | Opens internal link in current windowТвори МР3 (фрагменти) | Opens internal link in current windowВидання | Opens internal link in current windowДискографія, аудіозаписи
Народився 8 жовтня 1968 в м. Каспійськ, Республіка Дагестан, РФ.
   
В 1979 сім'я переїхала в Україну.
В 1981 почав компонувати музику.
   
В 1984 закінчив Ладижинську ДМШ по класу ф-но І. В. Кравчик. Того ж року фортепіанні твори отримали схвальні відгуки Голови СКУ А. Я. Штогаренка.
   
В 1985, по закінченні Ладижинської ЗОЖ № 2, вступив до Ленінградського Кораблебудівного Інституту (згодом - СПб Державний Морський Технічний Університет), в якому навчався з дворічною перервою для проходження строкової служби в армії (осінь 1986-1988,  Забайкальський Військовий округ).
   
В 1989-1992, продовжуючи навчання в СПбДМТУ, студіював композицію в Семінарі для самодіяльних композиторів при СПб відділенні СКРФ (керівник Семінару - В. Н. Соколов).
   
В 1992 вступив до Одеської державної Консерваторії ім. А.В.Нежданової (згодом - Академія Музики), яку закінчив в 1998 по класу композиції В. Б. Ніколаєва.
   
З 1998 року - на творчий роботі.
   
З 2002 член НСКУ (Київська організація).
   
Міжнародний дебют відбувся 16 січня 2004 в Осло (Норвегія): у реліз-концерті диску Trio Mediaeval "Soir, dit-elle"/ ECM NEW SERIES 1869, було виконано "Kyrie" (2002), написане для Тріо.
   
Твори виконувались в США та країнах Євро-Союзу (Норвегія, Велика Британія, Німеччина, Швейцарія, Латвія).
   
Активний як музичний семіотик, Основні напрямки досліджень: 1) літургійна музика; 2) "творчі" сновидіння; 3) внутрішньо-родовий переклад (в поезії); 4) між-родовий переклад (з інших родів мистецтва на музику).
   
Як піаніст, виконує в концертах свої фортепіанні твори.
Opens internal link in current windowПреса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Opens internal link in current windowВидання | Opens internal link in current windowДискографія, аудіозаписиКонтакти:


ГАРКАВИЙ Олег Вячеславович

вул. Будівельників, буд. 79, кв. 99
24321 м. Ладижин
Вінницька обл.
    
Телефон (дом.): (04343) 6-17-13

e-mail: oleh.harkavyy@hotmail.com