НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»Всі новини »

ГАРКАВИЙ ОЛЕГ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
КомпозиторOpens internal link in current windowПреса, відгуки | Творчий доробок | Opens internal link in current windowТвори МР3 (фрагменти) | Opens internal link in current windowВидання | Opens internal link in current windowДискографія, аудіозаписи
Народився 8 жовтня 1968 в м. Каспійськ, Республіка Дагестан, РФ.
   
В 1979 сім'я переїхала в Україну.
В 1981 почав компонувати музику.
   
В 1984 закінчив Ладижинську ДМШ по класу ф-но І. В. Кравчик. Того ж року фортепіанні твори отримали схвальні відгуки Голови СКУ А. Я. Штогаренка.
   
В 1985, по закінченні Ладижинської ЗОЖ № 2, вступив до Ленінградського Кораблебудівного Інституту (згодом - СПб Державний Морський Технічний Університет), в якому навчався з дворічною перервою для проходження строкової служби в армії (осінь 1986-1988,  Забайкальський Військовий округ).
   
В 1989-1992, продовжуючи навчання в СПбДМТУ, студіював композицію в Семінарі для самодіяльних композиторів при СПб відділенні СКРФ (керівник Семінару - В. Н. Соколов).
   
В 1992 вступив до Одеської державної Консерваторії ім. А.В.Нежданової (згодом - Академія Музики), яку закінчив в 1998 по класу композиції В. Б. Ніколаєва.
   
З 1998 року - на творчий роботі.
   
З 2002 член НСКУ (Київська організація).
   
Міжнародний дебют відбувся 16 січня 2004 в Осло (Норвегія): у реліз-концерті диску Trio Mediaeval "Soir, dit-elle"/ ECM NEW SERIES 1869, було виконано "Kyrie" (2002), написане для Тріо.
   
Твори виконувались в США та країнах Євро-Союзу (Норвегія, Велика Британія, Німеччина, Швейцарія, Латвія).
   
Активний як музичний семіотик, Основні напрямки досліджень: 1) літургійна музика; 2) "творчі" сновидіння; 3) внутрішньо-родовий переклад (в поезії); 4) між-родовий переклад (з інших родів мистецтва на музику).
   
Як піаніст, виконує в концертах свої фортепіанні твори.
Opens internal link in current windowПреса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Opens internal link in current windowВидання | Opens internal link in current windowДискографія, аудіозаписиКонтакти:


ГАРКАВИЙ Олег Вячеславович

вул. Будівельників, буд. 79, кв. 99
24321 м. Ладижин
Вінницька обл.
    
Телефон (дом.): (04343) 6-17-13

e-mail: oleh.harkavyy@hotmail.com