НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

05.12.2021

У славному місті Коломия за багаторічною традицією 26-28 листопада проходив ХХХУ музичний фестиваль імені А.Кос-Анатольського. Програма нинішнього фестивалю була відзначена особливим розмаїттям. Це і концерти класичної та сучасної музики, і велика імпреза »»»29.10.2021

Зважаючи на різке загострення епідеміологічної ситуації у Києві та областях України, стрімке збільшення захворювань серед делегатів, відсутність у багатьох сертифікатів про Covid-вакцинацію, Секретаріат Правління НСКУ »»»08.10.2021

29 ЖОВТНЯ 2021 р. В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ХУІ З"ЇЗД НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ. Він проходитиме протягом одного дня з дотриманням вимог карантинних обмежень у м.Київ, які визначені для громадських зібрань (масковий режим, безпечна дистанція та інш.). На з"їзд НСКУ обрано 93 делегати, що представлятимуть 13 регіональних, »»»16.09.2021

«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2021» Традиційно в останню суботу вересня, симфонічним концертом в Національній філармонії України 25 вересня відкривається ХХХІІ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2021». Як завжди, його основна ідея і творче завдання - представити сучасну  »»»15.09.2021

Протягом року на засіданнях Правління та секретаріату НСКУ 2021 року неодноразово розглядалося питання проведення підготовки і проведення чергового ХУІ з’їзду НСКУ, що мав відбутися 11 грудня 2020 року і був перенесений у зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні до офіційного скасування жорстких карантинних обмежень. 2 вересня 2021 року на засіданні Правління була остаточно затверджена  »»»Всі новини »

ЮРІНА ЛЮДМИЛА ЄГОРІВНА

Композитор

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Народилась 16 січня 1962 року в Узині, Київська область (Україна).

Закінчила Київське музичне училище ім. Р.М.Глієра за фахом "фортепіано" (1981), Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського (нині Національна музична академія України) за фахом "композиція" (1990) та асистентуру-стажування (1998) у проф. Є.Ф.Станковича.

Відвідувала майстер-курси таких провідних музикантів сучасності, як П.-Г.Діттріх, І.Ардітті, Г.Цапф, Ґ.Штеблер, Ж.Дюран (Райнсберґ, Німеччина) та Г.Ляхенман і В.Рім (Дрезден, Німеччина).

У 1990-1992 роках завідувала музичною частиною театрів-студій "Коло" та "Арс" у Києві. З 1993 року є членом Оргкомітету та координатором проектів "Міжнародного Форуму молодих композиторів" (Київ, Україна).
У 1997 році була артистичним директором фестивалю сучасного українського мистецтва "Мета-Арт" (Київ, Україна). З 1995 року викладає на кафедрі композиції у Національній музичній академії України (композиція, оркестрування). У 1999 році була композитором-гостем флейтового майстер-курсу в Райнсберзькій музичній академії (Німеччина).

Отримувала стипендії для творчих перебувань: Шраян-стипендію (Шраян, Німеччина, 1998); перебування в Експериментальній електронній студії Південно-Східного Радіо Німеччини від Фундації Гайнріха Штробеля (Фрайбурґ, 1999); та стипендію Міністерства науки і мистецтв Баден-Вюртемберґу (Баден-Баден, Німеччина, 2001). У 1999 році її ім'я було внесено до довідника "Життя славетних" Американського біографічного інституту (Делавар, США).

Брала участь у багатьох українських та міжнародних фестивалях; її твори виконуються в Україні, Італії, Молдові, Монголії, Німеччині, Польщі, Фінляндії та ін. Активно співпрацює з відомими німецькими виконавцями, серед яких піаніст В.Баро, віолончеліст Ф.Гауверкі, ансамбль Timbre Actuel та ін.

Записи її музики випущено на компакт-диску "Два дні й дві ночі нової музики: Фестивалі 1998-2000" та записано на радіо "Deutsche Welle" (Німеччина), Канадським радіо та Українською Національною Телерадіокомпанією. Має друком низку творів у видавництвах "Музична Україна" та "Frederick Harris Publishing Music" (Канада).

Лауреат Премії ім.Б.М.Лятошинського (2008)


Членкиня Національної спілки композиторів України, Асоціації Нова Музика (Української секції Міжнародного товариства сучасної музики/ISCM) та асоціації Музика Феміна Мюнхен (Німеччина).

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія 

Контакти:

ЮРІНА
Людмила Єгорівна

вул. Метрологічна, 8, кв.35
Київ-143
Україна

Тел.: +38 (044) 522-59-43

E-mail: ludmyur@public.icyb.kiev.ua;

            yurina4@hotmail.com


http://www.ludmilayurina.com