НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»



03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»



11.03.2024

ПРИВІТАННЯ КАРМЕЛЛІ ЦЕПКОЛЕНКО. Сердечно вітаємо нашу дорогу колегу, видатну українську композиторку, заслуженого діяча мистецтв України, професорку Кармеллу Цепколенко з визначною подією –  »»»



07.03.2024

Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, до Правління НСКУ постійно продовжують надходити заяви від композиторів та музикознавців з проханням прийняти до лав Національної Спілки композиторів України. Нас радує ентузіазм молодих фахівців, які  »»»



03.03.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (лютий 2024). Українська сучасна музика різних жанрів у важкий військовий час продовжує виконувати свою патріотичну місію, залучаючи до скарбів національного мистецтва все ширші верстви слухачів як в Україні, так і за її межами. Вона звучить у багатьох концертних програмах на рівні з світовою класикою, що лише підкреслює її художню досконалість.  »»»



Всі новини »

ГРАБОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР СЕМЕНОВИЧ

Музикознавець

 

Музикознавець, культуролог, організатор мистецького життя. Голова Дрогобицької організації НСКУ від заснування. В доробку автора – понад триста друкованих матеріалів (статті, рецензії, есеї та ін.), опублікованих у вітчизняних та зарубіжних наукових збірниках, часописах. Серед інших – це журнали “Музика”, “Сучасність”, “Українська культура”, “Всесвіт”, “Літопис Бойківщини” (Україна-США-Канада) ; газети “Культура і життя”, “Українська музична газета”(Україна), “Свобода”, “Америка”(США), “Українська думка” (Англія), “Міст”(Канада) та ін. У цих та інших виданнях популяризуються кращі надбання української культури,  мистецтва та музики, пропонується оновлений погляд на роль і функціонування мистецтва звуків у суспільстві в контексті глобалізації та інших явищ сучасності.

Крім того, В. Грабовський є автором та редактором-упорядником низки книг, посібників та нотно-музичних збірників, серед іншого, збірники, присвячені композиторові Василеві Барвінському, нотні видання творів Богдани Фільц, Миколи Колесси тощо.

Автор близько 100 статей про діячів музичної культури та мистецтва до ЕСУ (“Енциклопедія сучасної України”) та УМЕ (“Українська музична енциклопедія”). 

Контакти:

ГРАБОВСЬКИЙ Володимир Семенович
вул.Грушевського, 95\2, кв. 48
м.Дрогобич-100
Львівська обл.,
82100
Тел.: (8-03244) 2-75-17