НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

08.10.2021

29 ЖОВТНЯ 2021 р. В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ХУІ З"ЇЗД НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ. Він проходитиме протягом одного дня з дотриманням вимог карантинних обмежень у м.Київ, які визначені для громадських зібрань (масковий режим, безпечна дистанція та інш.). На з"їзд НСКУ обрано 93 делегати, що представлятимуть 13 регіональних, »»»



16.09.2021

«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2021» Традиційно в останню суботу вересня, симфонічним концертом в Національній філармонії України 25 вересня відкривається ХХХІІ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2021». Як завжди, його основна ідея і творче завдання - представити сучасну  »»»



15.09.2021

Протягом року на засіданнях Правління та секретаріату НСКУ 2021 року неодноразово розглядалося питання проведення підготовки і проведення чергового ХУІ з’їзду НСКУ, що мав відбутися 11 грудня 2020 року і був перенесений у зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні до офіційного скасування жорстких карантинних обмежень. 2 вересня 2021 року на засіданні Правління була остаточно затверджена  »»»



12.06.2021

14-17 червня 2021 року в Києві відбудеться фестиваль Київські Музичні Прем’єри. Дивіться і слухайте 7 концертів, десятки годин музики сучасних українських композиторів онлайн на сторінці фестивалю у ФБ. Також всі концерти можна відвідати наживо »»»



24.04.2021

Незважаючи на тяжкі реалії жорсткого локдауну Національна Спілка композиторів України все ж таки провела планове засідання Правління, яке присвятила цього разу лише одному, але завжди актуальному питанню – поповненню нашої композиторської спільноти свіжими молодими силами. Засідання проходило 9-18 квітня 2021 року у віддаленому доступі в режимі  »»»



Всі новини »

СПИСОК ДЕЛЕГАТІВ ХУІ З"ЇЗДУ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

ДЕЛЕГАТИ

 ХУІ зїзду Національної Спілки композиторів України

 

Київська організація НСКУ - 51

АЛМАШІ Золтан Гаврилович

БЕЗБОРОДЬКО Олег Анатолійович

БЕКІРОВ Усеїн Різайович

БОНДАРЕНКО Тетяна Олександрівна

ВОЙТЕНКО Олексій Сергійович

ГАВРИЛЕЦЬ Анна Олексіївна                                             

ГОДЗЯЦЬКИЙ Віталій Олексійович                                            

ГОЛИНСЬКА Ольга Арсеніївна                                              

ГОРОБЕЦЬ Роман Юрійович                                                

 ГУСАРЧУК Тетяна Володимирівна                       

 ДИЧКО Леся Василівна                                  

 ЗАГАЙКЕВИЧ Алла Леонідівна                 

 ЗАЖИТЬКО Сергій Іванович               

 ЗІНЬКЕВИЧ Олена Сергіївна                            

 ІЛЬНИЦЬКА Олена Володимирівна                         

 КАЛЕНИЧЕНКО Анатолій Павлович                                         

 КОВАЛІНАС Микола Анатолійович

 КОЛОДУБ Оксана Львівна                                     

 КОМЛІКОВА Анастасія Вікторівна                                      

 КОПИЦЯ Маріанна Давидівна                                                   

 КОРЧОВА Олена Олександрівна                                                   

 КРИВОПУСТ Богдан Леонідович                                               

КУЗИК Валентина Володимирівна                   

ЛЕОНТЬЄВ Сергій Анатолійович              

ЛУНЬОВ Святослав Ігоревич              

 МАМОНОВ Сергій Олексійович                                                

 НЕВІНЧАНА Тамара Сергіївна

 ОЛІЙНИК Олександра Степанівна  

 ПЕТРИЧЕНКО Євген Володимирович

 ПІЛЮТІКОВ Сергій Юрійович

 ПОЛЬОВА Вікторія Валеріївна

 САСЬКО Геннадій Михайлович

 СІКОРСЬКА Ірина Михайлівна

 СКРИПНИК Олексій Вікторович

 СТАНКОВИЧ Євген Федорович

 СТАНКОВИЧ Рада Євгеніївна

 СТЕПАНЧЕНКО Галина Василівна

 СТЕПУРКО Віктор Іванович

 СТУК Антон Володимирович

 СЮТА Богдан Омелянович

 ТАРАНЕНКО Іван Іванович

 ТАРАНЧЕНКО Олена Георгіївна

 ЧЕКАН Юрій Іванович

 ШАМОНІН Олександр Геннадійович

 ШВЕД Михайло Богданович

ШИМКО Олександр Артурович

 ЩЕРБАКОВ Ігор Володимирович

 ЩЕТИНСЬКИЙ Олександр Степанович

 ЩИРИЦЯ Дмитро Олексійович

 ЮРІНА Людмила Єгорівна

 

Харківська організація НСКУ - 7

АЛЖНЄВ  Юрій Борисович

ГАЙДЕНКО Анатолій Павлович

ГАЙДЕНКО Ігор Анатолійович

ГАНЗБУРГ  Григорій Ізраїльович

РОЩЕНКО Олена Георгіївна

СТЕЦЮН  Микола Григорович

ШУАЄВ  Каміл Джамалутдінович

Львівська організація НСКУ - 9

ВОЛИНСЬКИЙ  Мирослав Михайлович

ЕЛЬТЕК Ілона Степанівна

ЗІНКІВ Ірина Ярославівна

КАМІНСЬКИЙ Віктор Євстахійович

КОЗАРЕНКО Олександр Володимирович

МАНУЛЯК  Остап Михайлович

СЕГІН Богдан Дарійович

СИДОРЕНКО Любава Вікторівна

ФРОЛЯК Богдана Олексіївна

Одеська організація НСКУ - 7

КОПІЙКА Ганна Павлівна

МАЙДЕНБЕРГ-ТОДОРОВА Кіра Ісааківна

МАРКОВА Олена Миколаївна

ПОЛЬОВИЙ Олег Григорович

СОКОЛ Олександр Вікторович

СТОЯНОВА Анна Дмитрівна

ЦЕПКОЛЕНКО Кармела Семенівна

 

Дніпропетровська  організація - 3

КРИВУЛЯ Олена Олександрівна

РЯБЦЕВА  Ірина Михайлівна

ЩИТОВА Світлана Анатоліївна

Дрогобицька організація НСКУ - 2

ГРАБОВСЬКИЙ Володимир Семенович

ЛАСТОВЕЦЬКИЙ Микола Адамович


Івано-Франківська організація НСКУ - 2

МАНИК Віталій Юрійович

ШИПТУР Богдан Васильович

Закарпатська організація НСКУ - 3

ВОЛОНТИР Володимир Ілліч

МОКАНУ Людмила Михайлівна

ТЕЛИЧКО Віктор Федорович

Полтавський осередок НСКУ - 2

ПАРУЛАВА Тамара Георгіївна

ПОЛЯНСЬКА  Галина Миколаївна

Волинський осередок НСКУ - 2

ТИМОЖИНСЬКИЙ Віктор Анатолійович

КОМЕНДА Ольга Іванівна

Миколаївський осередок НСКУ - 1

ТАГАНОВ Олег Миколайович

Запорізький осередок - 2

БОЄВА Наталія Іванівна

ХАЗОВА Ганна Геннадіївна

Луганський осередок - 2

ТУРНЄЄВ Сергій Петрович

ПТУШКІН Володимир Михайлович

 

Усього – 93 делегати