НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»



03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»



11.03.2024

ПРИВІТАННЯ КАРМЕЛЛІ ЦЕПКОЛЕНКО. Сердечно вітаємо нашу дорогу колегу, видатну українську композиторку, заслуженого діяча мистецтв України, професорку Кармеллу Цепколенко з визначною подією –  »»»



07.03.2024

Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, до Правління НСКУ постійно продовжують надходити заяви від композиторів та музикознавців з проханням прийняти до лав Національної Спілки композиторів України. Нас радує ентузіазм молодих фахівців, які  »»»



03.03.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (лютий 2024). Українська сучасна музика різних жанрів у важкий військовий час продовжує виконувати свою патріотичну місію, залучаючи до скарбів національного мистецтва все ширші верстви слухачів як в Україні, так і за її межами. Вона звучить у багатьох концертних програмах на рівні з світовою класикою, що лише підкреслює її художню досконалість.  »»»



Всі новини »

ГУБА ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Композитор

(1938 - 2020)





Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Народився 22 грудня 1938 року у Києві (Україна).
Один з представників нонконформістської генерації сучасної української музики.

Навчався композиції у Київській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського (нині Національна Музична Академія України)(проф. Б.М.Лятошинський, проф. Л.М.Ревуцький та проф. А.Штогаренко, 1979).

Працював вчителем музики в музичних школах, музичним редактором Держтелерадіо УРСР, музичним редактором на Київській студії хронікально-документальних фільмів. Фільми з його музикою відзначалися престижними нагородами на вітчизняних та зарубіжних кінофестивалях (Швеція, Франція та Італія).

Протягом творчого життя успішно працював у різних жанрах інструментальної, камерної, хорової, органної, балетної, симфонічної та експериментальної музики. Один з перших відновив інтерес до органної музики в Україні. Писав музику до радіовистав та театральних постановок як в Україні, та і за ії межами. Його твори гідно представляють українську композиторську школу в багатьох країнах світу: США, Канада, Франція, Німеччина, Японія, Росія, Польща, Чехія, Словаччина, Швейцарія, Нідерланди, Литва та ін.

В.Губа був членом багатьох спілок: Національної спілки композиторів України, Національної спілки кінематографістів України, Творчої спілки "Кінематографія слов'янських народів". Також він був членом правлінь організацій "Меморіал", "Україна - Ізраїль" та "Форстерський міст" (ФРН).

Лауреат премій ім. М.Лисенка та ім. В.Стуса, нагороджений Почесною грамотою Абхазії (1975) та Почесною Грамотою Президії Верховної Ради України.
Заслужений діяч мистецтв України (1995).
Народний артист України (1999).

Лауреат Премії ім.Б.М.Лятошинського (2011).

Раптово пішов з життя 3 грудня 2020 р.

 

 Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія