НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»04.06.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2023). У суперскладних умовах воєнного травня, коли масовані ракетні та дронові атаки ворога відбувалися практично щоночі та вдень, українські митці разом з усією Україною незламно тримають свій культурний фронт. Постійну підтримку українській культурі, українській музиці надає Європа, яка продовжує відкривати  »»»Всі новини »

САМОХВАЛОВА НІНЕЛЬ ЛЕОНІДІВНА

композитор, музикознавець

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

Народилась 30.09.1955 р. у м. Володимир - Волинському, Волинської області.
Закінчила фортепіанний факультет Донецького музично - педагогічного інституту (1979). У 1984 р. поступила на композиторський  факультет  Львівської   державної   консерваторії   ім. М. В. Лисенка у клас В. В. Флиса. У 1985 р. продовжила своє навчання на композиторському факультеті Київської державної консерваторії ім. П. І. Чайковського, яку закінчила у 1990 р. (клас проф.,  кандидата  мистецтвознавства,  Народного  артиста  України  Г. І. Ляшенка).
З 1990 р. навчалася в асистентурі - стажуванні при Київській консерваторії, яку закінчила у 1992 р.(клас проф. Г. І. Ляшенка). З 1992 р. по 1993 р. продовжила навчання в аспірантурі при Київській Національній консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас проф. , доктора мистецтвознавства, члена - кореспондента Академії мистецтв України І. А. Котляревського).

Свою професійну кар`єру розпочала як концертмейстер у 1976 р. в Донецькому музично - педагогічному інституті. З 1993 р. по 1995 р. працювала як артистичний директор концертної фірми "Престиж" та як художній керівник Будинку органної та камерної музики м. Дніпропетровська. Організувала та провела три Міжнародні фестивалі органної та камерної музики, в яких приймала участь як музикознавець і солістка.
З 1994 по 1996 рр. працювала експертом комісії "Розвиток культури в Україні" та членом експертної групи Дніпропетровського регіону Міжнародного Фонду "Відродження".
З 1996 р. по 2000 р. викладала композицію та музично - теоретичні дисципліни в Дніпропетровському музичному училищі ім. М. І. Глінки.
З 2001 по 2004 рр. працювала викладачем фортепіано у консерваторії м. Орта (Португалія). У 2003 р. учні Самохвалової Н. Л. стали лауреатами двох Міжнародних конкурсів у Португалії.
З 1996 р. - член Національної Спілки Композиторів України.

 

 Контакти:

САМОХВАЛОВА
Нінель Леонідівна
вул. Савкіна, будинок 6, кв. 5,
49099,
м. Дніпропетровськ - 99
Тел.: (0562) 587829