НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»11.03.2024

ПРИВІТАННЯ КАРМЕЛЛІ ЦЕПКОЛЕНКО. Сердечно вітаємо нашу дорогу колегу, видатну українську композиторку, заслуженого діяча мистецтв України, професорку Кармеллу Цепколенко з визначною подією –  »»»Всі новини »

КОРЖЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА


Композитор, піаністка, педагог

 
Преса, відгуки | Opens internal link in current windowТворчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія


Народилася 10 грудня 1975 року, м. Полтава.

 

Лауреат міжрегіональних конкурсів молодих композиторів (1997, 1999). Член НСКУ (2006). Учасниця Міжнародних музичних фестивалів «Київ музик Музик фестФест» (2007–-2009), форуму «Музика молодих» (2006–2007).

       
Закінчила Полтавську ДМШ №1 (1990, клас фортепіано Н. П. Кривобок), Полтавське музичне  училище  ім. М. В. Лисенка (1997 рік, клас фортепіано В. М. Сонцев, Т. Д. Карпенко; факультатив композиції Т. Г. Парулава).

Навчалась на композиторському факультеті Харківського інституту мистецтв (спочатку у В. М. Птушкина, потім — у І. А. Гайденко). Продовжила навчання у Київський Національній музичній  академії України ім. П. І. Чайковського, яку закінчила у  2004 році по, класу композиції професора Л. М. Колодуба.

  

З 2004 року працювала викладачем фортепіано і композиції в Київській ДМШ №36.  З 2008 року мешкає в Полтаві, працює у ДМШ №1, де  викладає фортепіано, композицію і теоретичні дисципліни. 

Автор симфонічних, вокальних, хорових, камерно-інструментальних творів. Їй притаманна сповідальність, передача глибоких переживань. За музичною мовою найбільш близька до неоромантизму.


Контакти:

КОРЖЕНКО
Юлія Олександрівна