НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»Всі новини »

КОРЖЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА


Композитор, піаністка, педагог

 
Преса, відгуки | Opens internal link in current windowТворчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія


Народилася 10 грудня 1975 року, м. Полтава.

 

Лауреат міжрегіональних конкурсів молодих композиторів (1997, 1999). Член НСКУ (2006). Учасниця Міжнародних музичних фестивалів «Київ музик Музик фестФест» (2007–-2009), форуму «Музика молодих» (2006–2007).

       
Закінчила Полтавську ДМШ №1 (1990, клас фортепіано Н. П. Кривобок), Полтавське музичне  училище  ім. М. В. Лисенка (1997 рік, клас фортепіано В. М. Сонцев, Т. Д. Карпенко; факультатив композиції Т. Г. Парулава).

Навчалась на композиторському факультеті Харківського інституту мистецтв (спочатку у В. М. Птушкина, потім — у І. А. Гайденко). Продовжила навчання у Київський Національній музичній  академії України ім. П. І. Чайковського, яку закінчила у  2004 році по, класу композиції професора Л. М. Колодуба.

  

З 2004 року працювала викладачем фортепіано і композиції в Київській ДМШ №36.  З 2008 року мешкає в Полтаві, працює у ДМШ №1, де  викладає фортепіано, композицію і теоретичні дисципліни. 

Автор симфонічних, вокальних, хорових, камерно-інструментальних творів. Їй притаманна сповідальність, передача глибоких переживань. За музичною мовою найбільш близька до неоромантизму.


Контакти:

КОРЖЕНКО
Юлія Олександрівна