НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

23.04.2022

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. Трагедія українського народу, що нині розігрується на очах у всього світу, не може не викликати співчуття та підвищення інтересу до нашої героїчної нації, до її ментальності, до її історії та культури, в тому числі музичної. В Україні та різних країнах світу проходять концерти на підтримку Збройних сил України, в яких »»»22.04.2022

ПАМ"ЯТАЄМО... Вже два місяці, як російські окупанти нахабно вдерлися на нашу землю, і почалася злочинна, варварська, підступна війна Росії з Україною. Два місяці героїчного подвигу Збройних сил України та всього українського народу, що встали на захист Батьківщини. А ще - два місяці горя і скорботи, нелюдських знущань, втрати близьких людей »»»05.12.2021

У славному місті Коломия за багаторічною традицією 26-28 листопада проходив ХХХУ музичний фестиваль імені А.Кос-Анатольського. Програма нинішнього фестивалю була відзначена особливим розмаїттям. Це і концерти класичної та сучасної музики, і велика імпреза »»»29.10.2021

Зважаючи на різке загострення епідеміологічної ситуації у Києві та областях України, стрімке збільшення захворювань серед делегатів, відсутність у багатьох сертифікатів про Covid-вакцинацію, Секретаріат Правління НСКУ »»»08.10.2021

29 ЖОВТНЯ 2021 р. В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ХУІ З"ЇЗД НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ. Він проходитиме протягом одного дня з дотриманням вимог карантинних обмежень у м.Київ, які визначені для громадських зібрань (масковий режим, безпечна дистанція та інш.). На з"їзд НСКУ обрано 93 делегати, що представлятимуть 13 регіональних, »»»Всі новини »

НОВИНИ

28.09.2015

У Національній філармонії України відкрився 26-й щорічний міжнародний український музичний фестиваль «Київ Музик Фест-2015», організований Національною спілкою композиторів України за підтримки Міністерства культури України.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко відвідав концерт-відкриття фестивалюта під час заходу вручив цьогорічним лауреатам почесні державні премії ім. М.Лисенка, ім. Л.Ревуцького та ім. Б.Лятошинського.


«У Києві багато видатних музикантів, диригентів, композиторів, людей музики загалом, бо Київ — місто музичне, поетичне, мальовниче, як і вся наша Україна. Тому фестиваль традиційно відбувається саме у Києві. Творчість не може зупинити ніхто і український народ в його боротьбі не зупинить ніхто. Музика і Україна переможуть,» — сказав В’ячеслав Кириленко.


Художній керівник фестивалю «Київ Музик Фест-2015», Герой України, Народний артист України, композитор Мирослав Скорик у своєму вітальному слові подякував Міністерству культури за багаторічну підтримку фестивалю.


«Незважаючи на всілякі негаразди в країні, фестиваль існує і продовжує радувати вдячну публіку. «Київ Музик Фест» стає платформою для реалізації українських композиторів. Безперечно, це найголовніший фестиваль для серйозної музики в Україні, який також інтегрує українську музику в контекст світового мистецтва,» — відзначив композитор.


Фестиваль «Київ Музик Фест-2015» відкрився «Вечором прем'єр», в програмі якого вперше прозвучали різножанрові твори сучасної академічної музики та експериментальний театрально-музичний перформенс. (Інф. Міністерства культури України)