НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

11.03.2024

ПРИВІТАННЯ КАРМЕЛЛІ ЦЕПКОЛЕНКО. Сердечно вітаємо нашу дорогу колегу, видатну українську композиторку, заслуженого діяча мистецтв України, професорку Кармеллу Цепколенко з визначною подією –  »»»



07.03.2024

Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, до Правління НСКУ постійно продовжують надходити заяви від композиторів та музикознавців з проханням прийняти до лав Національної Спілки композиторів України. Нас радує ентузіазм молодих фахівців, які  »»»



03.03.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (лютий 2024). Українська сучасна музика різних жанрів у важкий військовий час продовжує виконувати свою патріотичну місію, залучаючи до скарбів національного мистецтва все ширші верстви слухачів як в Україні, так і за її межами. Вона звучить у багатьох концертних програмах на рівні з світовою класикою, що лише підкреслює її художню досконалість.  »»»



04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»



03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»



Всі новини »

НОВИНИ

03.12.2013



З десятого по п'ятнадцяте грудня 2013 року в Києві пройдуть акції фестивалю сучасної музики "ГОЛЬФСТРІМ IV".



Фестиваль "Гольфстрім IV" пропонує київській аудиторії три проекти, кожен з яких представляє свою версію інтервенції сучасної класичної музики на територію іншого контексту. Проект "Утопія" артикулює аудіовізуальні зв'язки, "Чєпаєв і тонкота" включає інструменти іронії та сатири, а "Штучний фольклор" задіює історію та наукову фантастику. Організатори "Гольфстріму" сподівають­­ся, що київська публіка з активністю долучиться до діалогу мистецьких, культурних дискурсів і відповість новими ідеями та свіжими зусиллями на майбутніх серіях "гольфстрімівської" стратегії.


Список авторів, що звучатимуть на трьох проектах, є доволі багатим і включає композиторів трьох століть: російський класик Міхаіл Ґлінка, французьскій модерніст Ерік Саті, американський колега по напрямку Чарльз Айвз, батько авангарду Джон Кейдж; яскравий сучасний концептуаліст москвич Сєрґєй Заґній, молоді талановиті кияни Анна Аркушина, Аліса Кобзар, петербуржці Сєрґєй Хісматов, Настас'я Хрущова та Юрій Акбалькан, представник Ніжнього Новгорода Марк Булошніков, білорус Канстанцін Яськоу, львів'янка Любава Сидоренко. 


Традиційно візьмуть участь і організатори Гольфстріму Золтан Алмаші та Олексій Шмурак, але, наприклад, у другому концерті "Чєпаєв і тонкота" в незвичних якостях: віолончеліст Золтан зіграє декілька творів на фортепіано, а Олексій буде задіяний як вокаліст-бард. Значну роль в музичній частині першого проекту, "Утопії", відіграє заснований цього липня музичний дует Олексія Шмурака та Олега Шпудейка "Блук", що створює музику на межі академічного і неакадемічного.

Ідея і організація фестивалю - Золтан Алмаші та Олексій Шмурак.


Програму фестивалю можно скачати за лінком http://svoipeople.com.ua/gulfstream4.pdf

Вхід на всі акції - вільний.

Ми будемо вдячні вам за допомогу в інформуванні киян!