НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»11.03.2024

ПРИВІТАННЯ КАРМЕЛЛІ ЦЕПКОЛЕНКО. Сердечно вітаємо нашу дорогу колегу, видатну українську композиторку, заслуженого діяча мистецтв України, професорку Кармеллу Цепколенко з визначною подією –  »»»07.03.2024

Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, до Правління НСКУ постійно продовжують надходити заяви від композиторів та музикознавців з проханням прийняти до лав Національної Спілки композиторів України. Нас радує ентузіазм молодих фахівців, які  »»»03.03.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (лютий 2024). Українська сучасна музика різних жанрів у важкий військовий час продовжує виконувати свою патріотичну місію, залучаючи до скарбів національного мистецтва все ширші верстви слухачів як в Україні, так і за її межами. Вона звучить у багатьох концертних програмах на рівні з світовою класикою, що лише підкреслює її художню досконалість.  »»»04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»Всі новини »

НОВИНИ

12.04.2011
31 березня у Великій залі Харківського Національного Університету мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся авторський концерт заслуженого діяча мистецтв України композитора Людмили ШУКАЙЛО.

Цікаво, що всі твори були виконані студентами та випускниками професора
кафедри спеціального фортепіано Харківського Університету мистецтв Валентини Федорівни Шукайло - лауреатами Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Композитор Людмила ШУКАЙЛОВ концерті прозвучали твори, які вже набули досить широкого розголосу, зокрема "Скерцо", "Токата-кампана" та "Распсодія", що були обов"язковими на Першому, Другому та Третьому Міжнародних конкурсах юних піаністів Володимира Крайнєва. Ці твори блискуче виконали студент Андрій Брігадін та асистент-стажер Вікторія Сушанова. 


Чималий інтерес викликав і новий твір "Антіфони" для фортепіано, який натхненно прозвучав у виконанні самої авторки Людмили Шукайло.

Численні шанувальники таланту композитора бурхливими оплесками зустріли
майстерне виконання ії творів студентами Н.Баженовою, В.Бублик,
О.Кізіль,Г.Посошко, А.Чепець і Т.Шавдій.

Людмила та Валентина ШУКАЙЛО з виконавцями
Авторський концерт,який пройшов з великим успіхом, безумовно, знаковий, бо в ньому поєднались творча воля та висока професійна майстерність двох митців - композитора і піаністки Людмили Шукайло та педагога-піаністки Валентини Шукайло - яскравих представників української музичної культури.

 Ігор Дубінін,

музикознавець