НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.02.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (січень 2024 року). Розпочався Новий 2024 рік, в січні якого ми перетнули трагічний рубіж – 700-ий день підступного нападу російських загарбників на Україну. Однак не можна зламати дух свободи, який живе в кожному українці. Незалежно від того, воює він на передовій чи займається мирними професіями. Все одно ми всі на фронті, кожний на своєму, боремося за вільну Україну. Українське сучасне музичне мистецтво продовжує завойовувати  »»»03.02.2024

Національна Спілка композиторів України, як і вся наша країна, понесла великі і важкі втрати під час підступної війни, розв’язаної російськими агресорами. На цьому тлі нині особливо зростає важливість поповнення Спілки новими силами – молодими талановитими композиторами та музикознавцями, готовими до боротьби на культурному  »»»01.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (грудень 2023) На самому початку грудня вже 37 років поспіль у місті Коломия відбувається Фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. Він був заснований за ініціативи тоді ще зовсім молодого і дуже талановитого композитора і піаніста, патріота свого рідного міста і палкого популяризатора національної музичної культури Олександра Козаренка, який і став першим музичним директором нового українського фестивалю.  »»»03.12.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2023). Творча діяльність митців України, незважаючи на складні умови війни, не зупиняється ні на день, адже мова йде про утвердження національних духовних цінностей, про збереження української культурної спадщини, про події нашої історії, про які не можна забувати. Це особливо важливо зараз, коли ворог хоче стерти з лиця землі все українське, а найбільше нашу вікову унікальну культуру.  »»»25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»Всі новини »

Н О В И Н И

12.11.2011

В Симферополе 4-6 ноября 2011 г. в Универсальной научной библиотеке им.И.Я.Франко состоялся ХI Международный конкурс молодых композиторов "Маэстро". Этот конкурс ежегодно осенью, с 2000 года, проводит компания "Мелотавр" совместно с Крымской организацией Национального союза композиторов Украины при поддержке Министерства культуры Автономной Республики Крым. »»»

05.11.2011

У Національній філармонії України відбувся вечір, організований за підтримки Міністерства культури України і товариства «Україна—Росія». Прозвучали широко відомі концерти для скрипки з оркестром «Пори року» Антоніо Вівальді (солістка Ксенія Мороз) і новий твір Євгена Станковича «Сільська опера», написаний за зразками поетичної лірики Бориса Олійника. Зачаровані й зворушені красою музики й»»»

07.09.2011

В Києві готується грандіозне свято сучасної музичної культури - ХХІІ Міжнародний музичний фестиваль "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2011". Він відбудеться з 24 вересня по 2 жовтня в найкращих концертних залах Києва за участі провідних колективів та солістів України. Всі заходи фестивалю - безкоштовні! ПРОПОНУЄМО ПРЕС-РЕЛІЗ, ПЛАН-КАЛЕНДАР»»»

26.06.2011

В Симферополе в крымскотатарском академическом музыкально–драматическом театре 20 июня 2011г. состоялся авторский вечер композитора Мерзие Халитовой. В концерте приняли участие оркестр этого театра, дирижёр – заслуженный деятель искусств АРК Ю. Эннанов. Солисты: лауреаты международных »»»

22.06.2011

УКРАЇНСЬКА МУЗИКА В ЧІКАГО. Наприкінці травня 2011 року у Чікаго у Українському Інституті сучасного мистецтва (UIMA) відбувся концерт до 40-ї річниці створення UIMA. У програмі, яка складалася з різноманітних за жанром та стилем творів, був виконаний один з останніх творів української композиторки Людмили Юріної «Пісні птаха Бенну» (2010) для флейти, кларнету, »»»

06.06.2011

Однією з найбільших подій І Міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал" стала презентація книжки "Дочекатися музики", яку випустило у світ відоме своїм інтелектуальним і культурологічним спрямуванням київське видавництво "ДУХ І ЛІТЕРА". Автором цієї книги є Валентин СИЛЬВЕСТРОВ - український композитор, музика якого ще пів-століття тому вийшла»»»

05.06.2011

В севастопольской музыкальной школе №5 30 мая 2011 г.состоялся третий ежегодный Концерт-фестиваль "Звуки музыки", организованный Крымской организацией НСКУ. Цель фестиваля - представить широкой публике произведения украинских и крымских композиторов для детей. Исполнителями были ученики музыкальных школ»»»

25.05.2011

Недільний травневий день для полтавців був ознаменований не тільки гомінким "парадом наречених". У камерній залі Полтавського педуніверситету ім. В.Короленка відбулася подія, знакова для музичної культури Полтави і, я впевнена, України. Авторський концерт композитора, члена Національної Спілки Композиторів України, Юлії Корженко презентував постать непересічного музиканта і щирої громадянки. Гасло концерту "Україна моя, солов'їна", і присвячення його 20-й річниці Незалежності України - якнайкраще віддзеркалило дух музично-поетичного дійства, щиру, підсвідомо глибоку любов до рідного краю. Концерт був представлений у рамках проекту Молодіжного Музичного »»»

23.05.2011

12 травня 2011 року у залі Харківської обласної філармонії відбувся ювілейний авторський концерт композитора Ірини Костромітіної. У програмі представлено вокальну музику широкого стильового та жанрового діапазону. Прозвучали романси, ліричні пісні, арії, пісні для дітей, блюзові, джазові композиції на тексти Ренати Мухи, Анатолія Житницького, Ніни Супруненко, Наталії Данильченко, Костянтина Гончара, Геннадія »»»

30.04.2011

“Viva Percussion!” - Таку назву можна дати 17-му міжнародному фестивалю “Два дні й дві ночі нової музики”, який кілька днів тому завершився в Одесі. І не тому, що не було іншої музики, а тому, що цей розділ фестивалю вийшов найфундаментальнішим і найяскравішим. Думаю, пояснюється це не тільки професійною спеціалізацією Президента фестивалю Бернгарда Вульфа – професора Фрайбургського музичного університету та арт-директора Фрайбургського ансамблю перкусії, а й тим, що від другої половини ХХ століття поступово і невпинно перкусійні композиції та професійні перкусійні колективи набувають все більшої питомої ваги у світовій сучасній музичній культурі. Чи могли уявити Едгар Варез та Джон Кейдж, фундатори самодостатньої професійної сольної перкусійної музики, що в ХХІ ст. в невідомій їм Україні, в славному місті Одесі знайдуть »»»