НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

05.12.2021

У славному місті Коломия за багаторічною традицією 26-28 листопада проходив ХХХУ музичний фестиваль імені А.Кос-Анатольського. Програма нинішнього фестивалю була відзначена особливим розмаїттям. Це і концерти класичної та сучасної музики, і велика імпреза »»»29.10.2021

Зважаючи на різке загострення епідеміологічної ситуації у Києві та областях України, стрімке збільшення захворювань серед делегатів, відсутність у багатьох сертифікатів про Covid-вакцинацію, Секретаріат Правління НСКУ »»»08.10.2021

29 ЖОВТНЯ 2021 р. В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ХУІ З"ЇЗД НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ. Він проходитиме протягом одного дня з дотриманням вимог карантинних обмежень у м.Київ, які визначені для громадських зібрань (масковий режим, безпечна дистанція та інш.). На з"їзд НСКУ обрано 93 делегати, що представлятимуть 13 регіональних, »»»16.09.2021

«КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2021» Традиційно в останню суботу вересня, симфонічним концертом в Національній філармонії України 25 вересня відкривається ХХХІІ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2021». Як завжди, його основна ідея і творче завдання - представити сучасну  »»»15.09.2021

Протягом року на засіданнях Правління та секретаріату НСКУ 2021 року неодноразово розглядалося питання проведення підготовки і проведення чергового ХУІ з’їзду НСКУ, що мав відбутися 11 грудня 2020 року і був перенесений у зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні до офіційного скасування жорстких карантинних обмежень. 2 вересня 2021 року на засіданні Правління була остаточно затверджена  »»»Всі новини »

САРАТСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР НАУМОВИЧ

Композитор
Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія
Народився у Києві 28 січня 1961 року.

Отримав початкову музичну освіту в музичній школі № 3 ім. В. С. Косенка по класу скрипки. В пізні шкільні роки робить перші спроби у композиції та починає захоплюватись джазом. 1975 року вступив на теоретичний факультет Київського музичного училища ім Р. М. Глієра.

Після закінчення музичного училища з 1979 по 1981служив в армії, у полковому духовому оркестрі в Чернігові.

У 1983 – 1988 роках навчався на  теоретичному факультеті Ленінградської консерваторії ім. М. А. Римського-Корсакова (клас Л.Г. Ковнацької). В кінці навчання  захистив диплом "Фьюжн - як явище сучасної музики".

З 1995 року – керівник ансамблю "Два плюс..."(Зараз - «СараБанда») з яким виступає і донині. Ансамбль бере  участь у різних джазових фестивалях та акціях, гастролює Україною та за кордоном.

Наразі, Олександр Саратський викладає у Національній  музичній академії ім. П. І. Чайковського, Вечірній муз. школі №1 ім. К. Г. Стеценка.
Керівник Big Band «SaraBanda» НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Кожного року Олександр Саратський дає сольні концерти у Національній філармонії України.  За останні роки він здійснив декілька всеукраїнських турів містами України, де грав з мисцевими творчими колективами (оркестрами).
    
Олександр Саратський грав у якості соліста з  кращими оркестрами України такими як:  Національний Симфонічний Оркестр України,  Симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України,  Національний ансамбль солістів – «Київська камерата»,  Національний камерний ансамбль «Київські солісти» , Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, Академічний симфонічний оркестр  Харьківскої філармонії, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Академічний симфонічний оркестр Кримської філармонії, симфонічними та камерними оркестрами Тернопіля, Луцька, Херсона, Кропівницького, Дніпра, Хмельницького, Вінниці та інш.
    
В концертах Олександра Саратського брали участь такі відоми артисти як: Ніна Матвієнко, Богдан Бенюк, Злата Огнєвич, Тоня Матвієнко, Настя Каменських, Ана Завальська, Володимир  Шпудейко, Павло Табаков, Дмитро Тодорюк, Томара Ходакова, Аніко Долідзе, Лана Меркулова, Олексій Тузов. Аркадій Кофман (США). Артем Менделенко, Сергій Юзвік, Сергій Макаров, октет «Орфей», дует «Алібі», квартет «Прима»  та інш.Персональний сайт:
www.saratsky.com.ua


Контакти:
САРАТСЬКИЙ Олександр Наумович


Тел.: (044) 243-24-19;

+38 (050) 310 46 03 моб.