НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

10.05.2023

До Правління Національної Спілки композиторів України 3-го травня 2023 року надійшов лист від Управління культури Луганської облдержадміністрації з інформацією про діяльність композиторки »»»03.05.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2023). Продовжуємо наші щомісячні огляди музичних подій, які, незважаючи на складні обставини, відбуваються у тривожний час війни і стають свідченням незламності українських композиторів і виконавців на культурному фронті. Квітень видався надзвичайно багатим на справжні мистецькі артефакти, на натхненні прояви глибинної генетичної сили  »»»02.04.2023

УУРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2023). Минув тринадцятий місяць незламного протистояння України жорстокій агресії нелюдів-рашистів. Кожен українець на своєму місці самовіддано захищає нашу національну ідентичність, нашу єдність, нашу свободу від російського варварства. Українські митці єдиним фронтом протистоять російській експансії, утверджуючи національні духовні цінності. Саме на це  »»»05.03.2023

У Гамбурзі (ФРН) 24-26 лютого 2023 пройшов 9-й фестиваль нової музики Provinz Laerme, в якому широко була представлена українська сучасна музика. Прозвучали твори Кармели Цепколенко, Юлії Гомельської, »»»24.02.2023

ЇХ ЗАБРАЛА ВІЙНА… Сьогодні роковина трагічної ,страшної, підступної, безглуздої, підлої війни росії проти України. Наша країна понесла великі непоправні втрати. Серед них війна забрала життя багатьох діячів національної культури, які могли б жити і творити ще багато років. Сьогодні ми згадуємо наших незабутніх колег – видатних українських композиторів і музикознавців, чиє життя  »»»Всі новини »

КАРЛАШ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧкомпозитор, викладач, виконавець


Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія 
Народився в Україні у Полтавській області. Навчався в Полтавському музичному училищі ім. М.В. Лисенка, Полтавському державному педагогічному національному університеті ім. В.Г. Короленка.

Після здобуття професійної освіти працював викладачем по класу гітари у музичній школі №1 м. Полтави, керівником низки творчих колективів міста. Зокрема, був керівником оркестрової групи українського народного хору "Калина" педагогічного університеті ім. В.Г. Короленка.

Володимир Карлаш був засновником і керівником інструментальної групи гітаристів "Bohemia strings" та гітарного дуету у дитячій музичній школі № 1 м. Полтави.

Паралельно з роботою він продовжує самостійно підвищувати виконавську майстерність гри на класичній гітарі та поглиблювати знання з теорії композиції. З метою самовдосконалення періодично здійснює поїздки до Швеції й Німеччини, де дає концерти як класичний гітарист, а також, продовжує навчання композиції. 

Карлаш В.Г. є автором значної кількості музичних творів для класичної гітари учбового характеру і для концертного виконання. Ним також створені музичні твори для виконання на різних музичних інструментах солістами, ансамблями, хоровими та симфонічними колективами тощо. Володимир Карлаш плідно працює у жанрі електронної музики, використовуючи комп'ютер, та інші технічні засоби. Він являється автором численних обробок, перекладів, транскрипцій творів для класичної гітари, ансамблю гітаристів, камерного оркестру.

Карлаш В. здійснив запис кількох аудіо, та відео дисків, зокрема диск з записами власних творів для гітари, диск з записами творів італійського композитора Ф. Каруллі, диск з записами власної електронної музики, диск дуетів з музикою композиторів XIX століття. 

Твори композитора В. Карлаша у різний час виконували народні артистки України Р. Кириченко, Н. Ножинова, народний артист України, гітарист В. Петренко, заслужена артистка України Т. Садохіна, лауреат міжнародних конкурсів Д.Теслов (Росія), симфонічний оркестр Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя та струнний оркестр Полтавської філармонії. 

Заслужена артистка України Вікторія Жадько у своїй викладацькій діяльності постійно використовує ряд творів та етюдів, написаних полтавським автором. Павло Іванніков запровадив використання творчого доробку Володимира Григоровича у педагогічному процесі Донецького музичного училища та Донецької консерваторії. Дует Павла та Аркадія Іваннікових (Донецька обласна філармонія) - виконавець музичних творів В. Карлаша .

Творчість В.Г. Карлаша користується попитом серед викладачів дитячих музичних шкіл у різних регіонах України. Педагоги включають у репертуар своїх вихованців твори композитора, з якими учні ставали неодноразовими переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

З 2006 року - член Національної спілки композиторів України.

В. Карлаш, як гітарист-виконавець, має кілька концертних програм. У його репертуар увійшли класичні та сучасні твори для гітари, гітарних ансамблів з флейтою, з фортепіано, а також - власні авторські твори для класичної гітари. 

Володимир Карлаш веде активну громадсько-суспільну та концертну діяльність в Україні, та за її межами.
Контакти:

Володимир КАРЛАШ

вул. Петровського 31, кв.162
м. Полтава
Україна 
36008

Електронні адреси:
karlash@mail15.com
karlash001@yahoo.com 
karlash-guitar@i.ua

Тел: (0532) 60-60-57