НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»Всі новини »

ПРЕС-РЕЛІЗ ХІ ФОРУМУ МУЗИКА МОЛОДИХМіністерство культури і туризму України

Національна Спілка композиторів України

ДП “Державна театрально-видовищна агенція”ХІ

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ

«МУЗИКА МОЛОДИХ»

15 – 19 травня 2009 рокуЗ 15 по 19 травня 2009 року
в місті Києві буде проводитись
ХІ Міжнародний фестиваль-форум «Музика молодих».
Співзасновниками фестивалю є Міністерство культури і туризму України та Національна Спілка композиторів України.
 
 В рамках цьогорічного Форуму «Музика молодих» заплановано провести сім різнохарактерних концертів, на яких прозвучать твори більш ніж пятидесяти українських композиторів, а також молодих митців з Росії, Польщі, Білорусії, Азербайджану, Ізраїлю.

 Серед авторів музики, що звучатиме у ці дні, добре відомі завсідникам столичних фестивалів сучасної академічної музики імена: Олег Безбородько, Богдан Кривопуст, Любава Сидоренко, Олександр Шимко, Сергій Пілютіков, Данило Перцов, Золтан Алмаші, Тетяна Яшвілі та ін.
 
 Поряд з традиційними симфонічним, хоровим та камерними концертами у програмі Форуму йдуть вечір віолончельної музики «Шлях на схід» (віолончель – Золтан Алмаші) та проект «Етносучасність» (музичний перфоманс, в якому академічні музичні інструменти об’єднуються з низкою інструментів екзотичних).

В рамках Форуму Ансамбль Nostri Temporis проведе міжнародні композиторські змагання «Connecting Music» – кращу композиторську роботу шляхом голосування виберуть слухачі.

Захід під девізом «Полілог композиторів» збере за круглим столом учасників Форуму, де вони матимуть змогу поспілкуватися з видатним польським композитором Алєксандром Ласонєм та його ученицею композиторкою Юстиною Ковальською.

Однією з ключових задумок цьогорічного Форуму є виконання Симфонії №1 Л. М. Ревуцького – класика української музики. Цей твір, написаний майстром у віці 27 років, був його дипломною роботою – виконання симфонії приурочено до 120-річного ювілею з дня народження Ревуцького, який музична громадськість відмічає у 2009 році. 

На Форум запрошені відомі колективи:

Державний естрадно-симфонічний оркестр України, диригент – Микола Лисенко;
Ансамбль сучасної музики КО НСКУ «Рикошет», художній керівник – Сергій Пілютіков;
Ансамбль солістів «Благовіст»;
Ансамбль Nostri Temporis;
квартет «Post Sсriptum»;
Національний ансамбль солістів «Київська Камерата», диригент – Валерій Матюхін. 

Заходи Форуму проходитимуть у Великому та Малому залах НМАУ ім. П. І. Чайковського (вул. Городецького, 1-3/11) та Концертному залі Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32). 
 


Прес-секретар одинадцятого Форуму «Музика молодих»

Катерина Войціцька

Моб.тел.: 80685972512;
e-mail: vojtsitska@mail.ru


ПРОГРАМИ КОНЦЕРТІВ ФОРУМУ "МУЗИКА МОЛОДИХ"

ФОТОПОГЛЯД композитора Сергія Пілютикова