НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»



16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»



Всі новини »

ГОМЕЛЬСЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Композитор
(1964-2016)

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

Народилася 11 березня 1964 року в м.Саратові (Росія).
У 1983 році закінчила Симферопільське музичне училище за фахом "фортепіано" та 1990 року - Одеську державну консерваторію ім. А.В.Нежданової (нині Одеська державна музична академія ім. А.В.Нежданової) за фахом "композиція" (клас проф. О.Красотова).

З 1991 року викладає композицію в Одеській державній музичній академії ім. А.В.Нежданової.

Отримала І премію Всеукраїнського конкурсу композиторів ім. С.Прокоф'єва (1993), ІІІ премію Міжнародного конкурсу жінок-композиторок (Київ, Україна, 1995). Відвідала Міжнародні композиторські курси фундації Gaudeamus (Амстердам, Нідерланди, 1994).

Лауреат Премії ім.Б.М.Лятошинського (2011).


У 1995-1996 реалізувала ґрант для післядипломного навчання у Ґілдхольській школі музики та драми (Лондон, Велика Британія). Отримала ступінь з відзнакою мaйстра музики за фахом "композиція" під керівництвом проф. Роберта Сакстона (ступінь затверджено Міським університетом Лондону). Під час навчання отримала шість композиторських премій, включно з Премією ім. В.Лютославського, а два з написаних нею творів були видані цим навчальним закладом як обов'язковий матеріал для виконання на вступних іспитах.

1997 року виграла ґрант для докторату з композиції в університеті Суссекса (Велика Британія).

Брала участь у багатьох міжнародних фестивалях в Україні, Росії, Молдові, Вірменії, Швейцарії, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі та Великій Британії, у тому числі в Міжнародному фестивалі сучасного мистецтва "Два дні й дві ночі нової музики" (Одеса, Україна, щорічно з 1997 року) та "Днях світової музики" Міжнародного товариства сучасної музики/ISCM (2000, 2002).

На замовлення написала: балет "Джейн Ейр" - для Лондонського дитячого балету (прем'єра - у Вімблдонському театрі, Велика Британія, травень 1997); "Із низин душі" - для струнного Yggdrasil Quartet зі Швеції (світова прем'єра на Спіталфілдському фестивалі, Лондон, Велика Британія, 1997); "Очікування" - для Сари Волкер та Малколма Мартіно (Вігмор-Хол, Лондон, Велика Британія, сезон 1997/1998); оперу-сцену "Божественна Сара" - для Сари Волкер (Мейфілдський фестиваль, 2000); "Zig-Net-Zag" та "Сім доторків" (1999) - для ансамблю Klangheimlich (Берн та Цюрих, Швейцарія, концертова програма 1999/2000); "Бунт" для оркестру духових - до фестивалю Ґілдхольської школи музики та драми (Лондон, Велика Британія, 2001); "Поза ґравітацією" - для ансамблю Amaltea (Швейцарія, 2001).

Її композиції видавалися Ґілдхольською школою музики та драми (Лондон, Велика Британія), Duma Music Inc. (Нью-Йорк, США), Micropress (Велика Британія) та на компакт-дисках. Має записи на ВВС Radio 3 та New European Radio.

Членкиня Національної Спілки композиторів України, Асоціації Нова Музика (Української секції Міжнародного товариства сучасної музики/ISCM), Британської Академії композиторів та композиторів-піснярів.


Трагічно загинула в автокатастрофі 04.12.2016 р.



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія