НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

25.10.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ – «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ- 2023». У важкий воєнний час, коли ми всі незламно стоїмо на культурному фронті, найвизначнішим і наймасштабнішим мистецьким проєктом Національної Спілки композиторів України не лише вересня-жовтня, а всього року став ХХХІУ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2023» (30 вересня – 8 жовтня 2023). Розуміючи значення культурної роботи у час жорстоких випробувань, що випали на долю нашої країни, Мистецька рада фестивалю  »»»17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»Всі новини »

ФРОЛЯК БОГДАНА ОЛЕКСІЇВНА

Композитор

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 Народилась 5 травня 1968 у Видиневі на Станіславівщині (нині Івано-Франківська область, Україна). 1991 року закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.Лисенка (нині Львівська державна музична академія ім. М.Лисенка) у класі композиції проф. М.Скорика, у 1997 - асистентуру-стажування під керівництвом проф. М.Скорика та проф. Г.Ляшенка.

З 1991 року - викладає композицію у Львівській державній консерваторії ім. М.Лисенка.

Лауреат Премії ім. Л.Ревуцького (2000) та Премії ім.Б.Лятошинського (2006).

Лауреат Премії ім.М.В.Лисенка (2011).

У 2001 - була стипендіаткою фундації ім. Ернста фон Сіменса.

Постійна учасниця таких міжнародних фестивалів сучасної музики, як "Контрасти" (Львів), "Два дні і дві ночі нової музики" (Одеса), "Київ-Музик-Фест" (Київ), "Днів української та американської музики у Львові" (1996), "Днів української музики у Москві" (Росія, 1998) та "Днів української музики у Варшаві" (Польща, 2001).

Стипендіат фундації Ernst von Siеmens Musikstiftung , фундації Шанувальників Варшавської Осені(2001), стипендіат Gaude Polonia від Польського Міністра Культури(2004).

Є членом Міжнародної Асоціації Нова Музика. В 2003р.як композитор увійшла до складу учасників СD-ROMу Одвертості Таїни - мультимедійної бази даних українських композиторок, виданого Міжнародною Асоціацією Нова Музика.

Авторка симфонічних та камерних творів. Членкиня Національної Спілки композиторів України.

У 2003 році підписано контракт зі Швайцарським видавництвом SONOR на видання двох творів.

Здійснено фондові записи для Національного Радіо і Телебачення Симфонії "Orbis Terrarum"у 2004 році та Концерту для кларнета і симфонічного оркестру у 2005 році.

У 2005 році Studio AWP(Варшава) виданий Компакт-диск із записом Кларнетового Концерту.

У 2006 році Львівська Музична Академія ім.М.Лисенка здійснила видання Фортепіанного Концерту (під редакцією І.Балик та Т.Гавриляк),який вийшов з передмовою автора.

У 2003 році Львівська Музична Академія ім.М.Лисенка та видавництво "Сполом" здійснили видання книги "Сторінки Львівської Музичної Академії ім.Миколи Лисенка", з публікацією статті Богдани Фроляк "Історія Кафедри Композиції". Богдана Фроляк є автором Навчальних Програм з курсу Поліфонії для Композиторського, Диригентського та Оркестрового Факультетів.

Співпрацює з такими відомими виконавцями та диригентами як Войтек Мрозек, Йожеф Ермінь, Анджей-Константи Кулька, Ярослав Мигаль, Кшиштоф Збійовскі, Бернгард Рьотлісбергер, Сімон Андрес, Володимир Сіренко, Вячеслав Блінов, Сімон Камартін, Маціей Творек,Роман Ревакович, Рюдігер Бонн,а також із такими колективами як Національний Симфонічний Оркестр України, Оркестр Радіо і Телебачення України, Камерний Оркестр "Леополіс", Камерний Оркестр "Віртуози Львова", Оркестри Білоруської, Молдавської, Румунської Національних Філармоній, Камерний Оркестр Краківської Музичної Академії, Симфонічний Оркестр Кельцької Філармонії (Кельци), Ансамбль Сучасної Музики "Гармонія Світу" (Одеса), Ансамбль Сучасної Музики "Решерш"(Фрайбург), Польсько-Німецький Ансамбль Сучасної Музики ( Берлін) та ін.

Участь у Міжнародних фестивалях:
* Контрасти у Львові
* Київ-Мюзик-Фест у Києві
* Премєри сезону у Києві
* Два дні і дві ночі нової музики в Одесі
* Дні Української музики в Москві
* Дні Української музики в Варшаві
* Дні Української духовної музики в Ужгороді
* Dni Muzyki Kompozytorow Krakowskich (Краків,Польща)
* Starosadecki Festiwal Muzyki Dawnej (Старий Сонч,Польща)
* Warszawska Jesien (Варшава,Польща)
* Muzyka w Sandomierzu (Сандоміеж,Польща)
* Na skrzyrzowaniu Kultur (Краків,Старий Сонч,Польща)
* MENHIR 2005 muzic festival falera (Лозанна-Еттельберг-Берн, Швайцарія)

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Контакти:

Богдана Фроляк
вул. Тернопільська 1, кв.73
79034 Львів
Україна
Тел : +38 (0322) 70-18-02
E-mail : bohdana_frolyak@yahoo.co.uk