НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

17.09.2023

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ запрошують композиторів та мистецтвознавців до участі у Всеукраїнському круглому столі на тему »»»



04.09.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2023). В тривожні дні воєнного спротиву, коли атаки ворога не припиняються і намагаються зламати нашу волю, музика підіймає дух людей, даруючи силу і надію. Цей процес безперервний, і українські композитори разом з виконавцями не залишають своїх позицій ні на день, ні на мить, адже справжня творчість – це поняття безкінечне. Невипадково в цьому році  »»»



05.08.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (липень 2023). Спекотний липень, його тривожні дні протистояння рашистській агресії в різних регіонах України не змогли згасити творчу активність українських композиторів і на рідних теренах, і у світі. Особливою активністю була відзначена творча діяльність Асоціації електроакустичної музики при Національній Спілці композиторів  »»»



03.07.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2023). Триває жорстока навала російського агресора, але Україна незламна допоки ми всі, українці, стоїмо єдиним фронтом, кожний на своєму місці, захищаючи нашу землю, наші національні цінності, нашу нетлінну культурну спадщину, наше право жити і творити. Українські композитори та їх музика працюють на перемогу. Важливо постійно підкреслювати значення української музики у контексті світової культури, її невід’ємність від загального історичного процесу та її еталонний мистецький рівень. В цьому сенсі цікавим був задум філармонічного вечора в Києві »»»



04.06.2023

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2023). У суперскладних умовах воєнного травня, коли масовані ракетні та дронові атаки ворога відбувалися практично щоночі та вдень, українські митці разом з усією Україною незламно тримають свій культурний фронт. Постійну підтримку українській культурі, українській музиці надає Європа, яка продовжує відкривати  »»»



Всі новини »

СЕГІН БОГДАН ДАРІЙОВИЧ

Композитор



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія



Народився в 1976 на Західній Україні. З 1991 по 1994 навчався у Тернопільському Державному музичному училищі
ім. С.Крушельницької за спеціальностями фортепіано і теорія музики та займався композицією у Богдана Климчука.

У 1999 закінчив Львівський Державний Музичний Інститут ім. М. Лисенка (сьогодні - Львівська Державна Музична Академія ім. М. Лисенка) за спеціальністю "композиція" (клас проф. Мирослава Скорика), а згодом (у 2002 році) там же – асистентуру-стажування (творчий керівник проф. Мирослав Скорик).

У червні 2000 був учасником літніх майстеркласів для ударників та композиторів, що відбувалися у м. Трштеніце (Чехія).

З 1998 є працівником оргкомітету Фестивалю Сучасної Музики Контрасти (м. Львів). З 2001 працює консультантом правління Львівської організації Національної спілки композиторів України.

З 2003 член Національної спілки композиторів України. У цьому ж році був учасником стипендіальної програми Міністра Культури Республіки Польща "Gaude Polonia", під час якої пів року вивчав композицію у Краківській Музичній Академії у проф. Збіґнєва Буярского.

У 2006 вдруге отримав стипендію Міністра Культури Республіки Польща в рамках програми "Gaude Polonia" для проходження піврічного композиторського стажування у Варшаві в проф. Зигмунта Краузе.

Твори Б. Сегіна постійно виконуються на різноманітних музичних імпрезах та фестивалях як в Україні, так і за кордоном. Серед найважливіших можна назвати виконання на Міжнародному Фестивалі Сучасної Музики Контрасти (м. Львів, Україна), Міжнародному Фестивалі Київ Музик Фест (м. Київ, Україна), Міжнародному Фестивалі Музичні Прем‘єри Сезону (м. Київ, Україна), Міжнародному Фестивалі Форум Музики Молодих (м. Київ, Україна), Хоровому Фестивалі Золотоверхий Київ (м. Київ, Україна), Фестивалі Сучасної Духовної Музики (м. Ужгород, Україна), Міжнародному Фестивалі At the Crossroads of Cultures (м. Краків, Польща), Фестивалі The Borderlander Arvo Part (м. Сейни, Польща), Міжнародному Фестивалі Давньої музики у Старому Сончі (м. Старий Сонч, Польща), Міжнародному Фестивалі 2 Дні і 2 Ночі Нової Музики (м. Одеса, Україна), Музичному Фестивалі Дні Української Музики у Варшаві (м. Варшава, Польща), Міжнародному Фестивалі Сучасної Музики Варшавська Осінь (Варшава, Польща), Міжнародному Музичному Фестивалі MENHIR (Фалера, Швейцарія).

Серед виконавців музики Б. Сегіна є Львівський Камерний Хор "Gloria", Ужгородський Камерний Хор “Cantus”, Львівський Камерний Оркестр "Leopolis", піаніст Йожеф Ермінь (Україна), "The Hilliard Ensamble" (Великобританія), Київський камерний хор “Credo”, Фортепіанний квартет Самарської Філармонії (Росія), Ансамбль Солістів “Classik-Avantgarde” (Білорусія).

Богдан Сегін є лауреатом II-ї премії за твір "Ру-умбaрбар" на Міжнародному композиторському конкурсі ім. С. Прокоф’єва Україна-2000 (м. Маріуполь - 2000).

У 2003 р. Б. Сегін отримав другу премію на Всеукраїнському конкурсі молодих митців "СтАРТ", у 2004 - Премію ім. Л. Ревуцького за твори Stabat Mater (для мішаного хору та симфонічного оркестру) та Why is my verse so barren of new pride, з присвятою Арво Пярту (для контратенора (або альта), 2-х тенорів, баса та семи інструментів на текст 76-го сонету В. Шекспіра).

У 2005 – Диплом на Всеукраїнському Фестивалі “Тернопільські театральні вечори – 2005. Дебют” за краще музичне вирішення драматичної вистави “Серенада для судженої”.

Web-сайти, на яких розміщено інформацію про Б. Сегіна:

 

http://www.talent-aid.org/music/sehin_bohdan/sehin_bohdan_001.html
http://www.avk.org/ncm/composers/sehin_bohdan.php
http://warszawska-jesien.art.pl/05/kompozytorzy/k34.html

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Контакти: 

СЕГІН Богдан Дарійович
вул. Ю. Липи, 43/14
Львів, 79020
Україна

Тел.: +380 (322) 52 58 56
Тел. моб.: +380 (066) 741 96 86
E-mail: bohdansehin@yahoo.com