НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»



16.04.2024

ОБ"ЄДНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (ОКУ) "ОБЕРІГ" ЗАПРОШУЄ композиторів до співпраці з охорони авторських прав. »»»



03.04.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (березень 2024). Разом з усією нашою країною в складних умовах воєнного часу українські композитори невтомно продовжують свій шлях до перемоги. Шлях цей складний, сповнений важких втрат, про які ми завжди пам’ятаємо, але й не здаємося, завойовуючи все нові рубежі на мистецькому фронті. В березневі дні вся музична громадськість України згадувала  »»»



Всі новини »

НОВИНИ

22.06.2011



Українська музика в Чікаго


Наприкінці травня 2011 року у Чікаго у Українському Інституті сучасного мистецтва (UIMA) відбувся концерт до 40-ї річниці створення UIMA. У програмі, яка складалася з різноманітних за жанром та стилем творів, був виконаний один з останніх творів української композиторки Людмили Юріної «Пісні птаха Бенну» (2010) для флейти, кларнету, скрипки та віолончелі .

Людмила Юріна, яка зараз перебуває в Каліфорнії на стажуванні у славнозвісному Стенфордському Університеті за програмою американського Фонду Фулбрайта, була почесним гостем Українського Інституту.

Джейсон Рейновіч, Людмила Юріна після премСлухачи концерту гарячо прийняли виступ MAVerick Ensemble у складі - Ліза Гьоте-Макджін - флейта, Андреа Ді Оріо - кларнет, Дженніфер Лекі -скрипка, Джейсон Рейновіч (керівник ансамблю) — віолончель. Джейсон Рейнович є дійсним ентузіастом, який провадить безліч концертів щороку та бере участь у багатьох акціях, прі цьому ще встигаючи викладати.

Приємним штрихом до концерту було те, що музика ювілейного концерту звучала у стінах Інcтитуту, який щорічно пріймає наших співвітчизників  та експонує шедеври мистецтва — твори  Михайла Урбана, Євгена Прокопова, Володимира Макаренка, Лялі Кучми, Олександра Ханенка та інших.



Орися Кордоза- директор UIMA, Михайло Голіан, Люба Маркевич, Олена Прийма - всі співробітники Українського Інституту щиро привітали музикантів, що з великим ентузіазмом та віддачею готували концертну програму до ювілею інституту .


Залишається тільки побажати, щоб творчі контакти поміж українською діаспорою зміцнялися й далі, та щоб рідна країна нарешті гідно почала ставитися до своїх митців, які достойно представляють  Україну в світі.

                                                                                                     

                                                                                                          (Інф.НСКУ)