НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

05.12.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2024). Українська композиторська громада попри лихоліття війни робить все можливе для утвердження національної музичної культури, її духовної величі і незламної сили. Серед різних культурних подій листопада виділимо найбільш значущі всеукраїнського і міжнародного значення. У листопаді 2024 ми вітали Закарпатську організацію Національної Спілки композиторів України з 30-річчям від дня заснування. З 1994 року  »»»



16.10.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. ХХХУ Міжнародний фестиваль «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2024». Кожного року шанувальники музичного мистецтва з нетерпінням чекають чергового фестивалю «Київ Музик Фест», який традиційно проходить у кінці вересня – на початку жовтня. Це наймасштабніший в українському мистецькому просторі фестиваль, який, особливо у роки війни, став своєрідним, красномовним виміром стабільності та незламності національної музичної культури. Наскільки це важливо – всі могли переконатися у дні його »»»



02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



Всі новини »

Н О В И Н И

10.11.2008

В жовтні 2008 року в м. Гельсінкі, Фінляндія, відбувся Перший Європейський Форум композиторів та музикознавців, що проходив за сприянням Спілок композиторів країн Скандинавії та Norcode ( Фестивалю сучасної музики країн Скандинавії). Вперше на теренах Європи зустрілись представники 26 країн-членів Європейської спілки композиторів та більш ніж 70»»»

01.11.2008

На сцену Національної опери України повернувся балет Євгена СТАНКОВИЧА "Ніч перед Різдвом"(лібрето Олександра Белінського та Віктора Литвинова за мотивами творів Миколи Гоголя). Прем"єра оновленої вистави відбулася 30 та 31 жовтня 2008 р. і пройшла з великим успіхом. Образна пластика М.Гоголя - з соковитими жанровими сценами, фантастичними образами українського фольклору, із зворушливою лірикою любовних переживань - надзвичайно близька Є.СТАНКОВИЧУ (невипадково Гоголь - його улюблений письменник). Створивши балет »»»

18.10.2008

15 жовтня великим творчим вечором в Національній філармонії України було відзначено 70-річний ювілей композитора, Героя України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, співголови НСКУ, професора Мирослава Михайловича СКОРИКА. В концертній програмі з цієї нагоди було реалізовано унікальний творчий проект - прозвучали п"ять концертів для скрипки з оркестром у виконанні п"яти лауреатів Міжнародних конкурсів, молодих, блискучих представників»»»

17.10.2008

«И жизнь, и слезы, и любовь…» В октябре открыт осенний цикл музейных вечеров вокальной музыки. В Киевском музее русского искусства 14 октября состоялась премьера цикла: «Вечер первый. Диалог: М.Глинка и В.Сильвестров». Для того, чтобы перечитать страницы русской и украинской музыки, сюда пришли деятели культуры, представители общественных организаций, сотрудники дипломатического корпуса, журналисты. В частности, в проведении вечера принял участие советник-посланник Посольства Российской Федерации »»»

11.10.2008

В кінці робочого тижня, в п"ятницю, 10 жовтня, Національна філармонія України порадувала киян вишуканим музичним вечором – звучала неповторна музика Євгена СТАНКОВИЧА у виконанні Камерного ансамблю "Київські солісти". У продуманій, дуже стильній концертній»»»

05.10.2008

День закриття Фестивалю завершився гала-концертом хорової асамблеї „Віват, Академія!”, присвяченої 95-річчю Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського. Він став грандіозним парадом співочих колективів і творчості, які презентували сучану хорову культуру України, а також останнім святковим акордом „КИЇВ МУЗИК ФЕСТу - 2008”. 15 неповторних мистецьких осередків представили київську школу співочого»»»

04.10.2008

Передостанній день Фестивалю порадував слухачів українською духовною музикою, яка звучала у Михайлівському Золотоверхому соборі: її виконання Ансамбль „Благовість” та Хор хлопчиків і юнаків при Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського присвятили 1020-літтю Хрещення Київської Русі та 900-літтю Михайлівського Золотоверхого собору. Хорова музика В.Павенського, М.Устинова,»»»

03.10.2008

Щорічне свято академічної музики України - „КИЇВ МУЗИК ФЕСТ - 2008” - наближається до кінця. Завершуються всі його проекти. Зокрема, один із них – „Музичні діалоги” провів останній з трьох запланованих діалогів. Він був присвячений музиці України та Японії. Вперше Україна познайомилася з творчістю японських композиторів. У Національній музичній академії прозвучали опуси Рюічі Горікоші»»»

02.10.2008

Міжнародний День Музики - 1 жовтня - „КИЇВ МУЗИК ФЕСТ - 2008” відзначив мистецькими подіями. У концертному залі Національної спілки композиторів відбувся перший із трьох запланованих під час Фестивалю музичних діалогів: перший з них – Україна-Швейцарія. Цей діалог розпочався ще в 1992 р., коли в Україні відбувся однойменний фестиваль „Музичні діалоги”. Тоді в Київ із Цюриха прибув всесвітньовідомий „Ансамбль нової музики”. Після його успішного»»»

01.10.2008

Продовжується насичена концертна програма Фестивалю. У понеділок, 29 вересня, Хоровий вернісаж, що відбувся в Національній філармонії представив сучасну музику України і Росії. Цьому передували концерт камерної музики українських композиторів, яку виконував Національний ансамбль „Київська камерата”, а також концерт „Камерні »»»