НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

05.12.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (листопад 2024). Українська композиторська громада попри лихоліття війни робить все можливе для утвердження національної музичної культури, її духовної величі і незламної сили. Серед різних культурних подій листопада виділимо найбільш значущі всеукраїнського і міжнародного значення. У листопаді 2024 ми вітали Закарпатську організацію Національної Спілки композиторів України з 30-річчям від дня заснування. З 1994 року  »»»



16.10.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. ХХХУ Міжнародний фестиваль «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2024». Кожного року шанувальники музичного мистецтва з нетерпінням чекають чергового фестивалю «Київ Музик Фест», який традиційно проходить у кінці вересня – на початку жовтня. Це наймасштабніший в українському мистецькому просторі фестиваль, який, особливо у роки війни, став своєрідним, красномовним виміром стабільності та незламності національної музичної культури. Наскільки це важливо – всі могли переконатися у дні його »»»



02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



Всі новини »

ЗАГАЙКЕВИЧ АЛЛА ЛЕОНІДІВНА




Композиторка



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія



Народилась 17 грудня 1966 року у місті Хмельницькому.

Професійну освіту здобула в Київській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського (нині Національна музична академія України) в класі композиції та оркестровки професора Ю. Іщенка (1985-1990). З 1991 по 1994 роки була аспіранткою кафедри теорії музики (науковий керівник - професор І. Пясковський) - та асистенткою-стажисткою кафедри композиції (науковий керівник - Ю. Іщенко).

У 1995-1996 роках вдосконалювала майстерність на Річних курсах композиції та музичної інформатики в інституті IRCAM (Париж, Франція; семінари з композиції Т. Мюрайя, Б. Фернейгоу, М. Жареля, М. Строппа,  Ф. Манурі). 

У 1986-1999 роках у складі фольклорного ансамблю "Древо" (керівник Є. Єфремов) досліджувала український автентичний спів, брала участь у численних фольклорних експедиціях, конференціях, фестивалях.

З 1998 року працює на кафедрі музично-інформаційних технологій Національної музичної академії України, де за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" заснувала студію електронної музики.

А. Загайкевич - член Національної спілки композиторів України з 1993 року.
Голова Асоціації електро-акустичної музики Київської організації НСКУ (2010).

Композитор поєднує роботу в академічних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера) та сучасному медіа-мистецтві (аудіо - візуальні інсталяції, електроакустичні перформанси, музика до кіно, відео-арту).

З середини 90-х років активно пропагує академічну електронну музику в Україні, співпрацює з музикантами експериментальної електронної музики, "нової імпровізаційної музики". Алла Загайкевич бере участь в багатьох міжнародних проектах та фестивалях сучасної музики в Україні, Франції, Швеції, Японії, Китаї, Росії, Чехії, Литві, Канаді, Німеччині.

Її твори виконують відомі українські та закордонні виконавці: Національний симфонічний оркестр України; камерні оркестри Рівненської, Чернігівської, Севастопольскої філармоній, Український державний ансамбль солістів (камерний оркестр) Київська камерата, Київський камерний оркестр Archi (всі - Україна), Kammersymphoniker (Австрія); Київський ансамбль сучасної музики Рикошет (Україна), Фрески (Одеса, Україна), CAT (Україна), Cluster (Львів, Україна), Нова музика в Україні (Україна), Квартет Розумовський (Україна), ELECTOACOUSTIC'S - ENSEMBLE (Україна), Court-Circuit (Франція), Ensemble Contemporain de Montreal (Канада), Ансамбль Нової музику з Цюриха (Швейцарія), Квартет блок-флейт QNG (Німеччина), Recherche (Німеччина), дует віолончелей "Viloncellissimo", Домінік де Війенкур (Франція), Лєнка Зубкова (Німеччина), Анна Зєлінська (Польща), Хорхе Ісаак (Нідерланди), Владислав Макаров (Россія), Ілля Бєлоруков (Росія), Сергій Охрімчук, Наталка Половинка, Інна Галатенко, Петро Товстуха, Вадим Ларчиков, Костянтин Товстуха, Орест Смовж (Україна).

Лауреат премії ім. Л. Ревуцького (2001).
Фіналіст міжнародного конкурсу мультимедійних проектів Дрезденського центру сучасної музики DZzM (2004).
Лауреат Державної премії ім. О. Довженка (2004).

Алла Загайкевич займається також науковими дослідженнями та друкується в провідних музичних виданнях. Вона має ряд музикознавчих статей в наукових збірках та журналах України (Українське музикознавство, вип.52; Музика, 1996; та ін.), міжнародних виданнях.


Підготовка матеріалів - Агай Кух Амін



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія






Контакти:


ЗАГАЙКЕВИЧ
Алла Леонідівна

вул.Бориса Гмирі, 1\2, кв.12
Київ-140
Україна

Тел.: (044) 575-00-49

E-mail: allaz@ukr.net