НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

16.10.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. ХХХУ Міжнародний фестиваль «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2024». Кожного року шанувальники музичного мистецтва з нетерпінням чекають чергового фестивалю «Київ Музик Фест», який традиційно проходить у кінці вересня – на початку жовтня. Це наймасштабніший в українському мистецькому просторі фестиваль, який, особливо у роки війни, став своєрідним, красномовним виміром стабільності та незламності національної музичної культури. Наскільки це важливо – всі могли переконатися у дні його »»»



02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»



Всі новини »

ЯСІНОВСЬКИЙ ЮРІЙ ПАВЛОВИЧ

Музикознавець

Народився 10 вересня 1944 р. у м. Кракові (Польща). Член Спілки композиторів України, Дісний член Наукового Товариства ім. Шевченка, голова Музикознавчої комісії. Відомий музикознавець-медієвіст, працює у ділянці давньої української музики.

1996 р. опублікував ґрунтовну працю про українську та білоруську церковну монодію (623 стор.), яка стала справжнім відкриттям майже невідомої ділянки історії давньої музики.

2003 р. під його керівництвом завершена розробка компютерної бази “Ірмос”, яка отримала високу оцінку міжнародної наукової спільноти. Учасник багатьох міжнародних конференцій (Київ, Львів, Одеса, Краків, Москва, Санкт-Петербург, Вюрцбург, Ряшів, Михайловці, Лювен, Копенгаген, Париж та ін.).

Співорганізатор 17-ти Фестивалів музики ім. А. Кос-Анатольського. Спіпрацює з Інститутом українознавства НАН України та Львівською Богословською Академії. Завідувач кафедри музичної україністики Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка.
Доктор мистецтвознавства, професор.


Контакти:

Ясіновський Юрій Павлович
вул. Краківська, 5, кв. 2,
м. Львів
Тел. дом.: (0322) 74-61-84

Додаткова інформація та фото на Web-сторінці:
www.il.ichistory.org