НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

16.10.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. ХХХУ Міжнародний фестиваль «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2024». Кожного року шанувальники музичного мистецтва з нетерпінням чекають чергового фестивалю «Київ Музик Фест», який традиційно проходить у кінці вересня – на початку жовтня. Це наймасштабніший в українському мистецькому просторі фестиваль, який, особливо у роки війни, став своєрідним, красномовним виміром стабільності та незламності національної музичної культури. Наскільки це важливо – всі могли переконатися у дні його »»»



02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»



Всі новини »

ПІЛЮТИКОВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ



Композитор



Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія



Народився 3 квітня 1965 року в Узині, що поблизу Києва. У 1987 закінчив історичний факультет Харківського державного університету. В 1989 році почав брати уроки композиції у О.Щетинського, пізніше продовжив навчання в його класі в Харківському інституті мистецтв (закінчив у 1995).

З 1985 по 1991 рік викладав історію у загальноосвітній школі. З 1991 по 1998 вів клас композиції у дитячій музичній школі у Харкові.

З 1999 живе й працює в Києві. У 1993 році журі міжнародного конкурсу молодих композиторів "Gaudeamus" у Голландії відібрало для виконання його композицію "Голоси річок" для камерного ансамблю. Цей твір прозвучав у концерті "Ксенакіс-ансамблю" в Амстердамі на фестивалі "Музичний тиждень "Gaudeamus".

Твори С. Пілютикова виконувалися на міжнародних фестивалях "Дні нової музики" в Цюріху (1998), "Київ травневий" (1999), "Два дні і дві ночі нової музики" в Одесі (1999, 2001), Міжнародному фестивалі сучасної музики "Контрасти" у Львові (1997), Міжнародному форумі музики молодих у Києві (1993, 1994, 1998), в концертній серії "Нова музика в Харкові" (1996), а також на концертах у Швейцарії, Польщі та Україні.

Серед його виконавців - Цюріхський ансамбль нової музики, київський камерний оркестр "ARCHI", французький саксофоніст М. Сіффер, Київський квартет саксофоністів, Стокгольмський квартет саксофоністів, солісти Московського ансамблю сучасної музики, ансамблі "Кластер" (Львів), "Рикошет" (Київ), швейцарський піаніст Д.Блюм, "Авалон-тріо" (Швейцарія).

На Всеукраїнському конкурсі студентів-композиторів "Gradus ad Parnassum" (1994) С. Пілютиков був нагороджений I премією за "Варіації для альта соло". Відзначений дипломом міжнародного конкурсу саксофоністів "Сельмер - Париж в Україні " за кращий твір українського композитора для саксофона (2000).

З 1999 року - художній керівник Ансамблю нової музики Київської організації Національної спілки композиторів України "Рикошет", з 2000 року - музичний директор Міжнародного форуму молодих (Київ).

З 2004р. - Секретар Правління Національної Спілки композиторів України.


 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Контакти:

Пілютіков Сергій Юрійович
вул.Рокосовського, 6-б, кв. 11
Київ
Україна
Тел.: +38 (044) 412-03-51