НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

16.10.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ. ХХХУ Міжнародний фестиваль «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2024». Кожного року шанувальники музичного мистецтва з нетерпінням чекають чергового фестивалю «Київ Музик Фест», який традиційно проходить у кінці вересня – на початку жовтня. Це наймасштабніший в українському мистецькому просторі фестиваль, який, особливо у роки війни, став своєрідним, красномовним виміром стабільності та незламності національної музичної культури. Наскільки це важливо – всі могли переконатися у дні його »»»



02.09.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (серпень 2024 року). Серпень – особливий місяць для кожного українця. Адже в цьому місяці ми святкуємо наше головне свято – День Незалежності України. Незважаючи на масовані атаки та масштабні ворожі обстріли, на тривожні безсонні ночі та труднощі з енергетичним забезпеченням, ми робимо свою професіональну справу і доводимо, що українські митці  »»»



04.07.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (червень 2024). Під шаленим, злочинним натиском ворога Україна стоїть насмерть. Кожний українець на своєму місці робить максимум можливого для перемоги. Постійно долучається до цієї боротьби українська композиторська спільнота, кожний митець працює на перемогу, відстоюючи волелюбність та національну ідентичність нашої багатоскладової музичної  »»»



06.06.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (травень 2024). Українські композитори і музиканти продовжують утримувати передові мистецькі позиції на фронті боротьби за вільний розвиток і торжество національної культури. Музика, що народжується в Україні, все переможніше крокує світом, викликаючи захват у зарубіжних слухачів. Звісно, перше  »»»



02.05.2024

УКРАЇНСЬКІ КОМПОЗИТОРИ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ (квітень 2024). З приходом весни культурне життя завжди активізується, але в нинішньому квітні, здається, так, як ніколи. Особливо це стосується виконання музики українських сучасних композиторів різних поколінь та творчих вподобань. В нашому огляді спробуємо висвітлити хоча б деякі музичні події, що відбулися на різних концертних майданчиках України і незважаючи на складні умови воєнного часу »»»



Всі новини »

Н О В И Н И

12.11.2011

В Симферополе 4-6 ноября 2011 г. в Универсальной научной библиотеке им.И.Я.Франко состоялся ХI Международный конкурс молодых композиторов "Маэстро". Этот конкурс ежегодно осенью, с 2000 года, проводит компания "Мелотавр" совместно с Крымской организацией Национального союза композиторов Украины при поддержке Министерства культуры Автономной Республики Крым. »»»

05.11.2011

У Національній філармонії України відбувся вечір, організований за підтримки Міністерства культури України і товариства «Україна—Росія». Прозвучали широко відомі концерти для скрипки з оркестром «Пори року» Антоніо Вівальді (солістка Ксенія Мороз) і новий твір Євгена Станковича «Сільська опера», написаний за зразками поетичної лірики Бориса Олійника. Зачаровані й зворушені красою музики й»»»

07.09.2011

В Києві готується грандіозне свято сучасної музичної культури - ХХІІ Міжнародний музичний фестиваль "КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2011". Він відбудеться з 24 вересня по 2 жовтня в найкращих концертних залах Києва за участі провідних колективів та солістів України. Всі заходи фестивалю - безкоштовні! ПРОПОНУЄМО ПРЕС-РЕЛІЗ, ПЛАН-КАЛЕНДАР»»»

26.06.2011

В Симферополе в крымскотатарском академическом музыкально–драматическом театре 20 июня 2011г. состоялся авторский вечер композитора Мерзие Халитовой. В концерте приняли участие оркестр этого театра, дирижёр – заслуженный деятель искусств АРК Ю. Эннанов. Солисты: лауреаты международных »»»

22.06.2011

УКРАЇНСЬКА МУЗИКА В ЧІКАГО. Наприкінці травня 2011 року у Чікаго у Українському Інституті сучасного мистецтва (UIMA) відбувся концерт до 40-ї річниці створення UIMA. У програмі, яка складалася з різноманітних за жанром та стилем творів, був виконаний один з останніх творів української композиторки Людмили Юріної «Пісні птаха Бенну» (2010) для флейти, кларнету, »»»

06.06.2011

Однією з найбільших подій І Міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал" стала презентація книжки "Дочекатися музики", яку випустило у світ відоме своїм інтелектуальним і культурологічним спрямуванням київське видавництво "ДУХ І ЛІТЕРА". Автором цієї книги є Валентин СИЛЬВЕСТРОВ - український композитор, музика якого ще пів-століття тому вийшла»»»

05.06.2011

В севастопольской музыкальной школе №5 30 мая 2011 г.состоялся третий ежегодный Концерт-фестиваль "Звуки музыки", организованный Крымской организацией НСКУ. Цель фестиваля - представить широкой публике произведения украинских и крымских композиторов для детей. Исполнителями были ученики музыкальных школ»»»

25.05.2011

Недільний травневий день для полтавців був ознаменований не тільки гомінким "парадом наречених". У камерній залі Полтавського педуніверситету ім. В.Короленка відбулася подія, знакова для музичної культури Полтави і, я впевнена, України. Авторський концерт композитора, члена Національної Спілки Композиторів України, Юлії Корженко презентував постать непересічного музиканта і щирої громадянки. Гасло концерту "Україна моя, солов'їна", і присвячення його 20-й річниці Незалежності України - якнайкраще віддзеркалило дух музично-поетичного дійства, щиру, підсвідомо глибоку любов до рідного краю. Концерт був представлений у рамках проекту Молодіжного Музичного »»»

23.05.2011

12 травня 2011 року у залі Харківської обласної філармонії відбувся ювілейний авторський концерт композитора Ірини Костромітіної. У програмі представлено вокальну музику широкого стильового та жанрового діапазону. Прозвучали романси, ліричні пісні, арії, пісні для дітей, блюзові, джазові композиції на тексти Ренати Мухи, Анатолія Житницького, Ніни Супруненко, Наталії Данильченко, Костянтина Гончара, Геннадія »»»

30.04.2011

“Viva Percussion!” - Таку назву можна дати 17-му міжнародному фестивалю “Два дні й дві ночі нової музики”, який кілька днів тому завершився в Одесі. І не тому, що не було іншої музики, а тому, що цей розділ фестивалю вийшов найфундаментальнішим і найяскравішим. Думаю, пояснюється це не тільки професійною спеціалізацією Президента фестивалю Бернгарда Вульфа – професора Фрайбургського музичного університету та арт-директора Фрайбургського ансамблю перкусії, а й тим, що від другої половини ХХ століття поступово і невпинно перкусійні композиції та професійні перкусійні колективи набувають все більшої питомої ваги у світовій сучасній музичній культурі. Чи могли уявити Едгар Варез та Джон Кейдж, фундатори самодостатньої професійної сольної перкусійної музики, що в ХХІ ст. в невідомій їм Україні, в славному місті Одесі знайдуть »»»