НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

04.06.2026

ОЛЕКСАНДР КРАСОТОВ. 90-річчя від дня народження. У насиченому культурному житті незламної Одеси травень 2026 пройшов під знаком незабутнього імені Олександра Красотова – видатного українського композитора і педагога, класика одеської композиторської школи, професора, заслуженого діяча мистецтв України,професіонала  »»»



03.05.2026

ПРО ХІД ПІДГОТОВКИ до проведення фестивалю «Київські музичні прем’єри – 2026». Протягом квітня 2026 року оргкомітетом фестивалю була проведена масштабна робота з опрацювання, систематизації та аналізу заявок, що надійшли від композиторів для участі у  »»»



29.03.2026

У ДОБРИЙ ЧАС! Весна і молодість – як гармонічно поєднуються ці два поняття! Саме наприкінці березня шанувальники музичного мистецтва могли в цьому переконатися, бо стали свідками творчих пошуків молодих українських композиторів – 26 березня 2026 під егідою Національної Спілки  »»»



03.03.2026

НА ХВИЛЯХ ПАМ"ЯТІ. Дивовижна річ – пам’ять. Зневажаючи пам’ять, ми втрачаємо себе. І навпаки – зберігаючи, розвиваючи, стимулюючи її, ми збагачуємо себе і все, що нас оточує, розширюємо духовний, культурний, врешті історичний простір. Тому так важливо не забувати і передавати ці  »»»



28.01.2026

ХАРКІВ НЕ ЗДАЄТЬСЯ! У важких умовах воєнного лихоліття для активного функціонування у культурному просторі Національна Спілка композиторів України постійно шукає нові форми діяльності, засоби найбільш результативного комунікування з слухачами і глядачами. При цьому дуже »»»



Всі новини »

НОВИНИ

09.03.2017



ПРИВІТАННЯ БОГДАНІ ФРОЛЯК



Сердечно вітаємо відомого українського композитора, нашу шановану львівську колегу Богдану Фроляк з визначною подією –  присудженням Національної премії України імені Тараса Шевченка!


Найвищою, найпочеснішою мистецькою нагородою нашої держави композитор відзначена за твори на вірші Великого Кобзаря. Це Симфонія-Реквієм “Праведная душе...” для мішаного хору, солістів та симфонічного оркестру, твір присвячено 200-річчю від дня народження Поета;  Хорова кантата “Цвіт” для голосу, фортепіано та мішаного хору, де використано великий пласт народних пісень на вірші Т.Шевченка; та твір “Присниться сон мені”, написаний до святкування Шевченківського ювілею в Канаді спеціально для видатного британського співака Павла Гуньки та всесвітньо знаного канадського камерного ансамблю Gryphon Trio. Всі твори написані протягом 2013-2014 років.


Урочиста церемонія вручення Шевченківських премій відбулася 9 березня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка. Премії вручав Президент України Петро Порошенко.


Щиро радіємо з нагоди великої творчої перемоги Богдани Олексіївни і бажаємо натхнення, мистецьких відкриттів та нових духовних надбань на ниві розвитку національної музичної культури України!





Правління Національної Спілки композиторів України

 і вся композиторська громада