НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Новини

18.09.2019

…1990 рік. Повітря вже озоноване флюїдами Свободи. Саме тоді, 30 років тому, у передчутті Незалежності, Національною Спілкою композиторів України був заснований Перший український міжнародний музичний фестиваль, невдовзі названий «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ», – фестиваль самостійний, самодостатній та вільний у своєму мистецькому волевиявленні. Сьогодні він зустрічає свій ювілей, »»»02.04.2019

Перше в цьому році засідання Правління НСКУ відбулося 25 березня. На початку засідання за сумною традицією члени Правління вшанували пам’ять колег, які нещодавно відійшли у інші світи: музикознавця Івахненко Лідії Яківни (померла 11 лютого 2019 року на 92-му році життя) та композитора, народного артиста України, академіка НАМУ, професора НМАУ Колодуба Левка Миколайовича (помер 23 лютого 2019 року на 89-му році життя). Переходячи до порядку денного, Голова НСКУ І.В.Щербаков та Відповідальний секретар НСКУ Т.С.Невінчана проінформували про поточні  »»»23.12.2018

Засідання Правління Національної Спілки композиторів України відбулося 14 грудня 2018 року »»»18.12.2018

КОМПОЗИТОРИ ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРОШУЮТЬ... Свій день народження – шість років від дня заснування – Запорізький обласний Осередок НСКУ відзначив двома подіями. По-перше, це поява збірки про ЗОО НСКУ, яка вийшла з друку у травні цього року. Ініціатором та автором цієї праці була голова осередку, заслужений діяч »»»04.10.2018

Поздоровляємо композитора ЩЕТИНСЬКОГО Олександра Степановича з отриманням Всеукраїнської премії з музикознавства PRIMUS INTER PARES – 2018 за книгу »»»Всі новини »

ФРОЛЯК БОГДАНА ОЛЕКСІЇВНА

Композитор

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 Народилась 5 травня 1968 у Видиневі на Станіславівщині (нині Івано-Франківська область, Україна). 1991 року закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.Лисенка (нині Львівська державна музична академія ім. М.Лисенка) у класі композиції проф. М.Скорика, у 1997 - асистентуру-стажування під керівництвом проф. М.Скорика та проф. Г.Ляшенка.

З 1991 року - викладає композицію у Львівській державній консерваторії ім. М.Лисенка.

Лауреат Премії ім. Л.Ревуцького (2000) та Премії ім.Б.Лятошинського (2006).

Лауреат Премії ім.М.В.Лисенка (2011).

У 2001 - була стипендіаткою фундації ім. Ернста фон Сіменса.

Постійна учасниця таких міжнародних фестивалів сучасної музики, як "Контрасти" (Львів), "Два дні і дві ночі нової музики" (Одеса), "Київ-Музик-Фест" (Київ), "Днів української та американської музики у Львові" (1996), "Днів української музики у Москві" (Росія, 1998) та "Днів української музики у Варшаві" (Польща, 2001).

Стипендіат фундації Ernst von Siеmens Musikstiftung , фундації Шанувальників Варшавської Осені(2001), стипендіат Gaude Polonia від Польського Міністра Культури(2004).

Є членом Міжнародної Асоціації Нова Музика. В 2003р.як композитор увійшла до складу учасників СD-ROMу Одвертості Таїни - мультимедійної бази даних українських композиторок, виданого Міжнародною Асоціацією Нова Музика.

Авторка симфонічних та камерних творів. Членкиня Національної Спілки композиторів України.

У 2003 році підписано контракт зі Швайцарським видавництвом SONOR на видання двох творів.

Здійснено фондові записи для Національного Радіо і Телебачення Симфонії "Orbis Terrarum"у 2004 році та Концерту для кларнета і симфонічного оркестру у 2005 році.

У 2005 році Studio AWP(Варшава) виданий Компакт-диск із записом Кларнетового Концерту.

У 2006 році Львівська Музична Академія ім.М.Лисенка здійснила видання Фортепіанного Концерту (під редакцією І.Балик та Т.Гавриляк),який вийшов з передмовою автора.

У 2003 році Львівська Музична Академія ім.М.Лисенка та видавництво "Сполом" здійснили видання книги "Сторінки Львівської Музичної Академії ім.Миколи Лисенка", з публікацією статті Богдани Фроляк "Історія Кафедри Композиції". Богдана Фроляк є автором Навчальних Програм з курсу Поліфонії для Композиторського, Диригентського та Оркестрового Факультетів.

Співпрацює з такими відомими виконавцями та диригентами як Войтек Мрозек, Йожеф Ермінь, Анджей-Константи Кулька, Ярослав Мигаль, Кшиштоф Збійовскі, Бернгард Рьотлісбергер, Сімон Андрес, Володимир Сіренко, Вячеслав Блінов, Сімон Камартін, Маціей Творек,Роман Ревакович, Рюдігер Бонн,а також із такими колективами як Національний Симфонічний Оркестр України, Оркестр Радіо і Телебачення України, Камерний Оркестр "Леополіс", Камерний Оркестр "Віртуози Львова", Оркестри Білоруської, Молдавської, Румунської Національних Філармоній, Камерний Оркестр Краківської Музичної Академії, Симфонічний Оркестр Кельцької Філармонії (Кельци), Ансамбль Сучасної Музики "Гармонія Світу" (Одеса), Ансамбль Сучасної Музики "Решерш"(Фрайбург), Польсько-Німецький Ансамбль Сучасної Музики ( Берлін) та ін.

Участь у Міжнародних фестивалях:
* Контрасти у Львові
* Київ-Мюзик-Фест у Києві
* Премєри сезону у Києві
* Два дні і дві ночі нової музики в Одесі
* Дні Української музики в Москві
* Дні Української музики в Варшаві
* Дні Української духовної музики в Ужгороді
* Dni Muzyki Kompozytorow Krakowskich (Краків,Польща)
* Starosadecki Festiwal Muzyki Dawnej (Старий Сонч,Польща)
* Warszawska Jesien (Варшава,Польща)
* Muzyka w Sandomierzu (Сандоміеж,Польща)
* Na skrzyrzowaniu Kultur (Краків,Старий Сонч,Польща)
* MENHIR 2005 muzic festival falera (Лозанна-Еттельберг-Берн, Швайцарія)

 

Преса, відгуки | Творчий доробок | Твори МР3 (фрагменти) | Видання | Дискографія

 

Контакти:

Богдана Фроляк
вул. Тернопільська 1, кв.73
79034 Львів
Україна
Тел : +38 (0322) 70-18-02
E-mail : bohdana_frolyak@yahoo.co.uk